Vyhľadať podujatie

Sloso - pneuservis, rýchloservis

Lieskovská cesta 6
960 01 Zvolen
Slovensko

www.slosopneu.sk
predajna@slosopneu.sk
+421 45 536 25 13O násHlavným zameraním firmy SLOSO je predaj nových aj protektorovaných pneumatík a pneuservis s komplexnými službami súvisiacimi s predajom, údržbou a celkovou starostlivosťou o pneumatiky.

Predaj pneumatík je rozdelený do dvoch kategórií.
Prvou je predaj pneumatík určený na osobné, ľahké úžitkové a SUV (4x4x) vozidlá. V tomto segmente nájde zákazník širokú ponuku pneumatík rôznych značiek, ktoré sú dostupné skladom.

Nákladné pneumatiky sú druhou kategóriou predaja. Systém predaja nových a protektorovaných pneumatík je založený na zistení prevádzkových podmienok autoparku, špecifikácií, výbere pneumatík a následnom kontrolovaní ich stavu počas prevádzky vozidla. Po odjazdení proces pokračuje protektorovaním. Tento systém predaja a starostlivosti o pneumatiky zaručuje zákazníkovi čo najhospodárnejšie využitie svojich pneumatík a dosiahnutie optimálnych kilometrových výkonov.

Významnou činnosťou firmy SLOSO sú pneuservisné služby pre osobné a nákladné vozidlá, traktory a špeciálne stavebné stroje. Vyškolený personál, kvalifikovaní servisní technici, profesionálne strojové vybavenie a široký výber pneumatík je zárukou pre splnenie všetkých požiadaviek zákazníkov.
Program

Žiadne udalosti pre kategóriu