Vyhľadať podujatie

Penzión Bebek

Podhradská 600
98601 Fiľakovo
Slovensko

www.penzionbebek.sk
penzionbebek@penzionbebek.sk
+421 948 647 646Otváracie hodiny

Pondelok 8 - 00 22 - 00
Utorok 8 - 00 22 - 00
Streda 8 - 00 22 - 00
Štvrtok 8 - 00 22 - 00
Piatok 8 - 00 22 - 00
Sobota 8 - 00 22 - 00
Nedeľa 8 - 00 22 - 00

O nás

Náš penzión sa nachádza v srdci mestečka Fiľakovo. Penzión je situovaný v prekrásnom prostredí pod Fiľakovským hradom. Brány nášho areálu sme otvorili pre verejnosť v roku 2007 a odvtedy pre našich hostí ponúkame rôzne možnosti pre zábavu, šport, relax… .V penzióne Bebek v siedmych útulne zariadených izbách vieme ubytovať stálych, alebo prechodných hostí. Pri zariaďovaní izieb sme sa snažili, aby každá slúžila pre uspokojenie maximálneho pohodlia a záujmov.

Každá izba je vybavená kúpelňou so sprchovacím kútom a záchodom, okrem toho v každej izbe je umožnené sledovať TV a zadarmo využívať vysokorýchlostné internetové pripojenie.

Pre hostí penziónu je k dispozícii vo dvore penzióna možnosť parkovania.
 

Reštaurácia

Vnútorný priestor našej reštaurácie umožňuje zabezpečiť stravovanie pre 50 osôb.

Snažili sme sa vytvoriť také prostredie, aby sa každý hosť cítil u nás dobre a aby mohol vychutnávať svoje jedlá v príjemnom prostredí a uvoľnenej atmosfére.

Náš jedálny lístok v širokej škále ponúka jednak domáce jedlá, ale aj špeciality.

Podujímame sa aj na usporiadanie rodinných, priateľských, podnikových ako i zábavných programov, ako napr. svadieb, rozlúčiek so školou, stretnutí absolventov, obchodných obedov, večerí, rôznych plesov atď.

   

 

Záhradná terasa s grilom s kapacitou na sedenie 120 miest sa stala obľúbeným miestom našich hostí v letnom období, je vhodná na príjemné posedenie pri dobrom jedle, alebo miešanom nápoji či voňavej káve a múčniku s priateľmi v pozadí s nevšedným výhľadom na Fiľakovský hrad v príjemnej a tichej atmosfére a v objatí zelene a kvetov.

Pre zábavychtivých každý piatok od mája do septembra už tradične hrá živá hudba a hostia majú možnosť pri príjemnej hudbe vymeniť klasický večer v reštaurácii za tanečnú noc.


 

 


Program

Žiadne udalosti pre kategóriu