Vyhľadať podujatie

STARTUP WEEKEND VOL.3 REVIVAL

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
𝚄𝚣̌ 𝚝𝚛𝚎𝚝𝚒́ 𝚔𝚛𝚊́𝚝 𝚜𝚊 𝚟 𝙱𝚊𝚗𝚜𝚔𝚎𝚓 𝙱𝚢𝚜𝚝𝚛𝚒𝚌𝚒 𝚞𝚜𝚔𝚞𝚝𝚘𝚌̌𝚗𝚒́ 𝚟𝚢́𝚗𝚒𝚖𝚘𝚌̌𝚗𝚎́ 𝚟𝚒́𝚔𝚎𝚗𝚍𝚘𝚟𝚎́ 𝚙𝚘𝚍𝚞𝚓𝚊𝚝𝚒𝚎 Startup Weekend Banská Bystrica!

Našim plánom v apríli skrížila cestu korona. Po pár mesačnej odmlke ožívame, aby sme to v septembri mohli naplno rozbehnúť!

Startup Weekend je globálne celosvetové hnutie aktívnych a podnikavých ľudí, ktorí sa neboja výziev a pustia sa do úspešného podnikania prostredníctvom hry, ktorá sa však môže zmeniť na realitu. Po celom svete, od Mongolska po Južnú Afriku, od Londýna cez Brazíliu, všade tam sa stretávajú podobne naladení ľudia, aby počas jedného víkendu vytvorili niečo výnimočné. A šikovní tím organizátorov začal toto unikátne podujatie organizovať v roku 2017 aj v Banskej Bystrici, aby mohli podporiť ľudí v ich tvorivosti, inovatívnosti a podnikavosti. ♥

Pridaj sa aj ty k tretiemu ročníku Startup Weekendu v Banskej Bystrici a premeň svoj obyčajný víkend na tri dni plné motivácie a zábavy spolu s ostatnými!

𝙻𝚒́𝚜𝚝𝚔𝚢 𝚟 𝚙𝚛𝚎𝚍𝚊𝚓𝚒!
Mali sme už super akcie, Early Bird lístky ... ale nezúfaj! Aj tento krát máme pre teba a kamošov pripravené skvelé ceny! :)

Kedy a kde bude SW BB tento rok?
Startup Weekend sa mal pôvodne konať 17.-19. apríla. Nový termín sme dali na 25.-27. september a snáď to bude sejf. A hoci sme presunuli termín, miesto zostáva. Stretneme sa v priestoroch nového komunitno-coworkingového centra 365.labb, priamo v centre Banskej Bystrice.

Tešíme sa, že ste s nami!

FACEBOOK EVENT