Vyhľadať podujatie

KK Company s.r.o.

Matuškova 49
976 31 Vlkanová
Slovensko

www.kkcompany.sk
kkcsekretariat@kkcompany.sk
+421 484 711 711O nás

FOTOSLUŽBY KK Company

Naša spoločnosť má dlhoročnú tradíciu vo výrobe fotografií a predaji fotografických materiálov. Náš hlavný partner, spoločnosť FUJIFILM, má vo svojom portfóliu široký záber, či už na poli určenom amatérskym fotografom, ako aj materiály pre profesionálov.

Špičkové digitálne minilaby FUJIFILM rady FRONTIER poskytujú široké možnosti pri spracovaní a výrobe fotografií. Možnosť výstupu je do veľkosti fotografie 30x90 cm.

Digitálne fotografie spracujeme z rôznych médií - pamäťové karty Compact Flash, Memory Stick (Pro, Duo), Smart Media, xD Picture Cart, MultiMedia Card, SD Card, miniSD, CD-R, CD-RW, DVD +-R/RW, disketa, USB kľúč. 

Klasické služby ďalej rozširuje legitimačná fotografia - rôzne typy preukazov (občiansky, zbrojný, MHD...), fotografie na americké víza, vysokoškolský index, portréty... Po dohode s obsluhou nie je problém vyrobiť akýkoľvek špecifický rozmer.

Medzi naše ďalšie služby patrí aj výroba fotografie z fotografie ako aj v podstate akejkoľvek tlačenej predlohy, rôzne digitálne úpravy fotografií - retušovanie/oprava poškodených fotografií, čiastočné doostrenie obrazu, eliminovanie efektu červených očí, inverzia obrazu, fotomontáž, výroba čiernobielej fotografie z farebnej, kolorovanie, vkladanie fotografií do rámčekov, kalendárov, pohľadníc, vytvorenie panorámy a mnohé ďalšie.

V našich prevádzkach Vám takisto zabezpečíme aj vyvolanie - klasické kinofilmové aj zvitkové.
 Zabezpečíme Vám vyvolanie diapozitívov.

Na konkrétnu ponuku služieb a cien sa informujte v najšej prevádzke.


Program

Žiadne udalosti pre kategóriu