Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KATEGÓRIE FIRIEM

Spoločná donáška Trnava

Trnava
Slovensko

Telefón: +421 904 849 122
E-mail: spajamesatrnava@gmail.com

www.facebook.com/spajamesatrnava

O nás

Trnavskí podnikatelia spojili sily a prinášajú vám spoločnú donášku bezobalových potravín a čapovanej drogérie

Služba je pre Trnavčanov úplne zdarma. Podporte lokálnych podnikateľov, v aktuálnej situácii je to dôležitežitejšie ako inokedy.


Zdroj: Spoločná donáška Trnava

 

Spájanie síl

V Trnave funguje niekoľko malých obchodov ponúkajúcich potraviny a drogériu „bezobalovo“. Tieto obchody ponúkajú kvalitné výrobky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a často pochádzajú z lokálnych zdrojov. Počas obmedzení spojených s nákazou COVID-19, ktoré so sebou priniesli aj neistotu pre malých podnikateľov sa štyri trnavské podniky spojili, aby sa navzájom podporili a ponúkli Trnavčanom možnosť nakúpiť si online všetko potrebné na jednom mieste.

Objednať si tak naraz môžete vážené potraviny z obchodu Špajzka, čerstvé ovocie, zeleninu ale i vína z Ovocno, medové cukrovinky z BEELOL a čapovanú i sypanú drogériu či prírodnú kozmetiku z Baterkárne.

Bez státia v rade

Ani vám sa nechce čakať pred obchodmi či trhoviskami? S online donáškou až k vám domov nikde čakať nemusíte! Produkty si jednoducho objednáte z pohodlia domova a na druhý deň je nákup u vás. Jednoduché, však? Pre objednávku navštívte Facebook stránku Spoločná donáška Trnava, na ktorej nájdete objednávkový formulár. Pri jeho vypĺňaní si vyberáte tovar samostatne v každom obchodíku a svoju objednávku odošlete e-mailom na spajamesatrnava@gmail.com.

Po skompletizovaní objednávky Vám príde potvrdzujúci e-mail s konečnou sumou a po dohode s Vami stanovíme termín dodania. Platba prebieha pri prevzatí, vždy v hotovosti. Žiadne čakanie, žiadne rady, žiadne preplnené miesta. So spoločnou donáškou nakúpite jednoduchšie, pohodlnejšie a zdravšie! Navyše, ak bývate v Trnave za donášku neplatíte.


Zdroj: Spoločná donáška Trnava
 

 

Čo všetko si môžete objednať?

Špajzka

Obchodík plný suchých potravín predávaných na váhu. Sami si určíte, aké množstvo produktu si želáte. Vybrať si môžete z veľkého množstva múk, cestovín, strukovín, vločiek, ryže, ale i byliniek či korenín. V Špajzke nakúpite i cukor a soľ a svoj nákup môžete doplniť aj sušeným ovocím, orieškami v čokoláde či čajmi. Nákupom minimalizujete plastové obaly a nakúpite len také množstvo, aké naozaj potrebujete.

Ovocno

Čerstvé ovocie a zelenina, ktoré neprecestovalo polovicu zemegule bez zbytočných obalov? Tak presne toto vám ponúka Ovocno, obchodík plný zdravého a čerstvého ovocia a zeleniny. Objednať si môžete aj z ponuky ovocných štiav, ktoré vám dodajú potrebné vitamíny a posilnia vašu imunitu v tomto náročnom období. Navyše, v obchodíku nájdete aj ponuku vín či džemov.

Baterkáreň

Predajňa sypanej a čapovanej drogérie a prírodnej kozmetiky, v ktorej nájdete všetko potrebné pre čistú a zdravú domácnosť. Vybrať si môžete z ponuky čapovaných prostriedkov na pranie či upratovanie, ktoré sú 100% biologicky odbúrateľné a ich používanie nepredstavuje záťaž pre životné prostredie. Na výber máte aj z tradičných domácich surovín na výrobu vlastných čistiacich prostriedkov, akými sú sóda bikarbóna, kyselina citrónová, perkarbonát či ocot. Väčšina obalov je vratná, po spotrebovaní sypaných a čapovaných produktov ich môžete vrátiť do predajne. Medzi pomocníkmi na ekologické upratovanie nájdete aj kompostovateľné a prateľné utierky, hubky či lufy. Z prírodnej kozmetiky v Baterkárni nájdete tuhé šampóny, oplachy na vlasy, mydlá, krémy a dokonca i dekoratívnu kozmetiku. Obchodík ponúka aj potreby na kváskovanie či zubné kefky Curaprox.

BEELOL

Trnavská výrobňa a predajňa originálnych medových cukroviniek ponúka niečo pre maškrtné jazýčky. Ich lízanky a cukríky sú vyrobené z prírodných surovín, bez zbytočných konzervantov, farbív či syntetických vôní. Cukríky i lízanky si môžete zakúpiť jednotlivo balené alebo bez obalu.

Podpora malých lokálnych podnikateľov je extrémne dôležitá. Nezabúdajme na nich.


Zdroj: Spoločná donáška Trnava
(PR) ZdrojDnes24.sk
Spoločná donáška Trnava
, Trnava
Telefón: +421 904 849 122
Email:

www.facebook.com/spajamesatrnava
qr
Elektronická vizitka
Ako funguje?

Zaradenie v kategórii

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.