Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
UDALOSŤ

SPOLOČNÁ DONÁŠKA TRNAVA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Trnavskí podnikatelia spojili sily a prinášajú vám spoločnú donášku bezobalových potravín a čapovanej drogérie

Služba je pre Trnavčanov úplne zdarma. Podporte lokálnych podnikateľov, v aktuálnej situácii je to dôležitežitejšie ako inokedy.


Zdroj: Spoločná donáška Trnava

 

Spájanie síl

V Trnave funguje niekoľko malých obchodov ponúkajúcich potraviny a drogériu „bezobalovo“. Tieto obchody ponúkajú kvalitné výrobky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a často pochádzajú z lokálnych zdrojov. Počas obmedzení spojených s nákazou COVID-19, ktoré so sebou priniesli aj neistotu pre malých podnikateľov sa štyri trnavské podniky spojili, aby sa navzájom podporili a ponúkli Trnavčanom možnosť nakúpiť si online všetko potrebné na jednom mieste.

Objednať si tak naraz môžete vážené potraviny z obchodu Špajzka, čerstvé ovocie, zeleninu ale i vína z Ovocno, medové cukrovinky z BEELOL a čapovanú i sypanú drogériu či prírodnú kozmetiku z Baterkárne.

Bez státia v rade

Ani vám sa nechce čakať pred obchodmi či trhoviskami? S online donáškou až k vám domov nikde čakať nemusíte! Produkty si jednoducho objednáte z pohodlia domova a na druhý deň je nákup u vás. Jednoduché, však? Pre objednávku navštívte Facebook stránku Spoločná donáška Trnava, na ktorej nájdete objednávkový formulár. Pri jeho vypĺňaní si vyberáte tovar samostatne v každom obchodíku a svoju objednávku odošlete e-mailom na spajamesatrnava@gmail.com.

Po skompletizovaní objednávky Vám príde potvrdzujúci e-mail s konečnou sumou a po dohode s Vami stanovíme termín dodania. Platba prebieha pri prevzatí, vždy v hotovosti. Žiadne čakanie, žiadne rady, žiadne preplnené miesta. So spoločnou donáškou nakúpite jednoduchšie, pohodlnejšie a zdravšie! Navyše, ak bývate v Trnave za donášku neplatíte.


Zdroj: Spoločná donáška Trnava
 

 

Čo všetko si môžete objednať?

Špajzka

Obchodík plný suchých potravín predávaných na váhu. Sami si určíte, aké množstvo produktu si želáte. Vybrať si môžete z veľkého množstva múk, cestovín, strukovín, vločiek, ryže, ale i byliniek či korenín. V Špajzke nakúpite i cukor a soľ a svoj nákup môžete doplniť aj sušeným ovocím, orieškami v čokoláde či čajmi. Nákupom minimalizujete plastové obaly a nakúpite len také množstvo, aké naozaj potrebujete.

Ovocno

Čerstvé ovocie a zelenina, ktoré neprecestovalo polovicu zemegule bez zbytočných obalov? Tak presne toto vám ponúka Ovocno, obchodík plný zdravého a čerstvého ovocia a zeleniny. Objednať si môžete aj z ponuky ovocných štiav, ktoré vám dodajú potrebné vitamíny a posilnia vašu imunitu v tomto náročnom období. Navyše, v obchodíku nájdete aj ponuku vín či džemov.

Baterkáreň

Predajňa sypanej a čapovanej drogérie a prírodnej kozmetiky, v ktorej nájdete všetko potrebné pre čistú a zdravú domácnosť. Vybrať si môžete z ponuky čapovaných prostriedkov na pranie či upratovanie, ktoré sú 100% biologicky odbúrateľné a ich používanie nepredstavuje záťaž pre životné prostredie. Na výber máte aj z tradičných domácich surovín na výrobu vlastných čistiacich prostriedkov, akými sú sóda bikarbóna, kyselina citrónová, perkarbonát či ocot. Väčšina obalov je vratná, po spotrebovaní sypaných a čapovaných produktov ich môžete vrátiť do predajne. Medzi pomocníkmi na ekologické upratovanie nájdete aj kompostovateľné a prateľné utierky, hubky či lufy. Z prírodnej kozmetiky v Baterkárni nájdete tuhé šampóny, oplachy na vlasy, mydlá, krémy a dokonca i dekoratívnu kozmetiku. Obchodík ponúka aj potreby na kváskovanie či zubné kefky Curaprox.

BEELOL

Trnavská výrobňa a predajňa originálnych medových cukroviniek ponúka niečo pre maškrtné jazýčky. Ich lízanky a cukríky sú vyrobené z prírodných surovín, bez zbytočných konzervantov, farbív či syntetických vôní. Cukríky i lízanky si môžete zakúpiť jednotlivo balené alebo bez obalu.

Podpora malých lokálnych podnikateľov je extrémne dôležitá. Nezabúdajme na nich.


Zdroj: Spoločná donáška Trnava
(PR) ZdrojDnes24.sk
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.