Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
UDALOSŤ

TEA FRIDAY PRAVIDELNE V LUNE

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Nevieš kam skočiť v piatok? Kde sa uvoľniť, pokecať, dozvedieť sa niečo o osobnom rozvoji, kde započuť niečo pozitívne v neštandardnom prostredí, okrem pivných klubov?

Prostredie uprostred mandál a sošiek budhov pri viacerých druhoch špeciálnych čajov, od zelených po biele, čierne, bilinkové a dúšok pravej indickej masally. Taktiež budeme pripravovať niečo pod zub, sušené ovocie ,Dal baty, veg.placky a podobné prekvapká. Atmošku doplníme občas premietaním filmov z oblastí duchovno, motivácia, mágia, India a cestopisy a zavŕšime voľnou debatou.

Z času na čas meditácia na danú voliteľnú tému.

Tešíme sa na Vás, príďte určite vyskúšať našu atmosféru otvorenú každému vedomému zdielaniu alebo len tak sa trochu ponoriť do sviečkovej atmosféry s čajikom v ruke a úsmevom na perách.

SKUPINKA SA VZDY KONA PODLA POCTU MINIMA 6 PRIHLASENYCH UCASTNIKOV PRETO POPROSIME KLIKAJTE NAM UCAST na FACEBOOK EVENTE.

Vstupné 8 EUR. (Cajiky, masalla, káva, niečo pod zub )

Akciu sa môže meniť na soboty podla potrebneho uvolnenia priestoru važnejsej akcii v centre LUNA, sledujte prosim preto komenty a zdielacky, tešíme sa na Vás :)

  FACEBOOK EVENT

www.lunabb.sk
│FB:Luna - Banská Bystrica
MIESTO A DÁTUM KONANIA
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.