Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.

VYŽREBOVANÉ / Súťaž o cinepassy na medzinárodný filmový festival Art Film Fest 2019
Medzinárodný filmový festival Art Film Fest je najnavštevovanejším slovenským filmovým podujatím s najdlhšou tradíciou. Jeho 27. ročník sa uskutoční v dňoch 14. - 22. 6. 2019 v Košiciach a prinesie množstvo filmových premietaní, ale aj bohatú ponuku sprievodných podujatí z oblasti hudby, výtvarného umenia, či zaujímavých prednášok a diskusií s tvorcami z celého sveta. V našej súťaži môžu traja z vás vyhrať cinepass, ktorý oprávňuje držiteľa na vstup na celý deväťdňový program festivalu. 

Vyžrebovaných výhercov nájdete TU

Art Film Fest prišiel do Košíc pomerne nedávno, predtým sa festival uskutočňoval v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne. Koľký v poradí bude aktuálny ročník Art Film Festu na jeho pôsobisku v Košiciach?
Vyberte jednu z možností:
druhý
tretí
štvrtý

Zapojte sa do súťaže

Meno a priezvisko:
E-mail:
Odoslaním formulára súhlasite s podmienkami súťažeVyplnením údajov a odoslaním vášho e-mailu budete zaradení do súťaže o uvedenú výhru. Zapojením sa do súťaže zároveň súhlasíte s odosielaním newslettra 1xdenne na vašu e-mail adresu (v prípade nezáujmu sa môžete odhlásiť). 

Výhercovia budú informovaní o výhre e-mailom. Zoznam výhercov už vyžrebovaných súťaží 
nájdete tu.

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.