Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.

Súťaž o 2 vstupenky na koncert skupiny The Cranberries v Bratislave

Originálna írska štvorčlenná rocková skupina na čele s Dolores O'Riordan, vyrážajú na svetové turné a vydávajú svoj nový štúdiový album po viac než 10 rokoch. Po prvý krát sa predstavia na Slovensku 24.6.2012 na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Skupina bude vystupovať v pôvodnej zostave v zložení Dolores O'Riordan, Noel Hogan, Mike Hogan a Fergal Lawler. Na turné The Cranberries predstavia svoje staršie hity ako i skladby z nového albumu Roses, ktorý vychádza 27. februára 2012. "Posledných pár rokov pracoval každý z členov kapely na vlastných a získal množstvo skúseností. Teraz nastal čas, aby sme ich zúročili v The Cranberries," uviedol gitarista Noel Hogan. The Cranberries vznikli v roku 1989 pod názvom The Cranberry Saw Us, ktorý O'Riordan dodatočne zmenila. Debutový album Everybody Else Is Doing It, So Why Can't We? vydali o štyri roky neskôr. Nahrávka obsahujúca hity Dreams a Linger sa veľmi dobre predávala nielen v Írsku, ale i vo Veľkej Británii, v kontinentálnej Európe, Austrálii a Spojených štátoch amerických. Predali viac ako 30 miliónov platní. Na ich druhej štúdiovke No Need to Argue (1994) sa nachádza azda ich najväčší hit - mrazivá balada Zombie. Dovedna majú The Cranberries na svojom konte päť štúdiových albumov, posledný vyšiel v roku 2001 Wake Up and Smell the Coffee. Dlho očakávaný koncert The cranberries na Slovensku, bude určite jedným z najväčších hudobných udalostí roku 2012.

 Žrebovanie prebehlo 21.5., vyžrebovaného výhercu nájdete tu.

Aký je názov najväčšieho hitu skupiny The cranberries?
Vyberte jednu z možností:
Dracula
Vampire
Zombie
Ghost
Halloween

Zapojte sa do súťaže

Meno a priezvisko:
E-mail:
Odoslaním formulára súhlasite s podmienkami súťažeVyplnením údajov a odoslaním vášho e-mailu budete zaradení do súťaže o uvedenú výhru. Zapojením sa do súťaže zároveň súhlasíte s odosielaním newslettra 1xdenne na vašu e-mail adresu (v prípade nezáujmu sa môžete odhlásiť). 

Výhercovia budú informovaní o výhre e-mailom. Zoznam výhercov už vyžrebovaných súťaží 
nájdete tu.

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.