Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.

VYŽREBOVANÉ / Súťaž o reklamné predmety s filmom TLMOČNÍK


Vyžrebovaných výhercov nájdete TU
 


Jeden je syn vraha, druhy syn obete. Nový film Tlmočník úspešného slovenského režiséra Martina Šulíka prichádza práve od 1.marca do našich kín.

Road movie dvoch svojráznych pánov, ktorí si potrebujú pretlmočiť, čo znamená byť synom obete a čo znamená byť synom vraha, potrebujú si navzájom doplniť chýbajúce prvky z dejín vojny aj malých osobných dejín. Počas spoločnej cesty sa hlavní hrdinovia, ktorých hrajú oscarový český režisér Jiří Menzel a európsky herec roku 2016 Peter Simonischek, dostávajú do bizarných situácií, stretávajú rozmanitých ľudí a nakoniec sa im podarí pretlmočiť jeden druhému aj samotný postoj k životu. V ďalších úlohách hrajú: Zuzana Mauréry, Eva Evelyn Kramerová, Anna Rakovská, Attila Mokos a ďalší.


Vyžrebujeme 3 výhercov, ktorí získajú:
reklamné tričko + voľnú vstupenku do kina 
Ktorá známa slovenská herečka si zahrala dcéru Jiřího Menzela v novom slovenskom filme Tlmočník režiséra Martina Šulíka?
Vyberte jednu z možností:
Zuzana Mauréry
Eva Kramerová
Diana Mórová

Zapojte sa do súťaže

Meno a priezvisko:
E-mail:
Odoslaním formulára súhlasite s podmienkami súťažeVyplnením údajov a odoslaním vášho e-mailu budete zaradení do súťaže o uvedenú výhru. Zapojením sa do súťaže zároveň súhlasíte s odosielaním newslettra 1xdenne na vašu e-mail adresu (v prípade nezáujmu sa môžete odhlásiť). 

Výhercovia budú informovaní o výhre e-mailom. Zoznam výhercov už vyžrebovaných súťaží 
nájdete tu.

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.