Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
VÝSTAVA

SPIŠSKÁ PALETA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Spišská paleta
Vernisáž výtvarných diel členov ART klubu
 
Spišské osvetové stredisko v Spišskej Novej Vsi, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, Vás pozýva na vernisáž výtvarných diel s názvom Spišská paleta, ktorá sa uskutoční dňa 11.7.2019 o 16.30 hod. vo výstavných priestoroch SOS.

Svojimi dielami sa Vám predstavia 11 členovia klubu a to Emilián Cvengroš, František Miháľ, František Hos, Anna Paličková, Emil Farkašovský, Alexandra Dutková, Mária Mikolajová, Dana Košková, Ľudovít Dzurila, Jaroslav Neupauer a Jaroslava Hrúzová.

Výstava predstavuje prierez tvorbou členov Art klubu, pričom sú to najnovšie formy ich výtvarného prejavu  alebo sú to diela staršie, ktoré verejnosť ešte nemala možnosť vidieť. Maliari sa prezentujú originalitou rôznych pohľadov na svet a svojským maliarskym rukopisom. Návštevníci tu môžu vidieť  zobrazenia obľúbených prírodných scenérií nielen zo Spiša ale aj iných regiónov.

Cieľom ART klubu je združovať aktívnych záujemcov o rôzne výtvarné žánre, umožniť im konfrontovať výsledky svojej umeleckej činnosti na workshopoch, plenéroch a takýchto výstavách. Veríme, že táto kolekcia podnieti nadšencov umenia k vlastnej tvorivej činnosti.

Výstava potrvá do 11.8.2019.

Miesto výstavy: 
Výstavná miestnosť SOS

Rozšírená kolekcia diel bude neskôr sprístupnená vo výstavných priestoroch Kaštieľa v Spišskom Hrušove a v novembri poputuje do Podtatranskej knižnici v Poprade.

www.osvetasnv.sk│FB: Spišské osvetové stredisko
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.