Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
VÝSTAVA

SPIŠSKÁ PALETA 2020

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Spišské osvetové stredisko v Spišskej Novej Vsi pozýva na klubovú výstavu Spišská paleta, ktorá bude sprístupnená verejnosti od 8.6. 2020 do 10.7.2020 vo výstavných priestoroch SOS.

Členovia ART klubu neprofesionálnych výtvarníkov pri Spišskom osvetovom stredisku sa každoročne prezentujú svojimi maľbami, kresbami a plastikami vytvorenými za posledný rok. Na tohoročnej výstave uvidíte aj ich nevystavené diela zo súťaže Výtvarné spektrum.

V ich tvorbe prevažuje krajinomaľba. Tešiť sa môžete aj na zvieraciu tematiku či abstraktnú tvorbu. Najviac zastúpenými technikami sú olejomaľba, akryl a kombinovaná technika.

Svojimi výtvarnými prácami sa Vám predstavia 12 členovia klubu: Ján Timko, Pavol Timko, František Miháľ, František Hos, Ľudovít Dzurilla, Radovan Zimmermmann, Anna Paličková, Ľudovít Timko, Mária Mikolajová, Gerta Hojstričová, Alexandra Dutková a Mária Lačná.

Výstava prebehne bez vernisáže.

www.osvetasnv.sk │ FB: Spišské osvetové stredisko

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.