Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
UDALOSŤ

PR / HOTEL PORÁČ PARK

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Dovolenkujte v srdci čarokrásnej prírody. Všetko tu nájdete na jednom mieste!


Horský Hotel Poráč Park sa nachádza v srdci čarokrásnej prírody, ktorá ponúka všestranné možnosti na turistiku, ale aj aktívny oddych.Zdroj: Poráč Park

Čo však možno neviete je, aké možnosti ubytovania u nás nájdete, a preto sme sa rozhodli predstaviť vám naše ubytovacie možnosti.

Ubytovanie v hoteli

Ak máte radi pohodlie a servis, ponúkame ubytovanie v 20 hotelových izbách, ktoré sú štandartne vybavené. Izby sa nachádzajú v hlavnej budove strediska, ktorá sa člení na ubytovaciu časť a športovo-relaxačnú časť, v ktorej sa nájdete telocvičnu, bowling aj wellnes. K dispozícii sú dvojlôžkové a rodinné izby. V každej z nich je možné zabezpečiť na požiadanie prístelku alebo detskú postieľku.

Ubytovanie v penzióne

Penzión je čoraz populárnejší spôsob ubytovania pre tých, ktorí majú radi súkromie, chcú si sem-tam niečo malé pod zub pripraviť sami, láka ich vonkajšia terasa a možnosť grilovať či opekať. Pôvodne staré zrubové chatky sme prerobili na nové penzióny, ktoré sa dajú prenajať samostatne ako celý objekt s horným a dolným poschodím alebo len ich časť. Táto forma ubytovania sa teší veľkej obľube. Ponúkame zrenovované štyri penzióny a dve klasické zrubové chaty pre tých, ktorí majú radi klasiku.

Poráč Park

Náš koniec sveta si obľúbilo mnoho rodín ale aj firiem, klubov a skupín, ktoré si chcú užiť spojenie prírody a aktívneho oddychu. Vytvárame priestor, ktorý poskytuje ľuďom všestranné možnosti ako tráviť voľný čas – pretože ten si vyberáme sami. Preto veríme, že si každý príde na svoje, či už využitím športovísk ako sú: celoročná ľadová plocha, multifunkčné ihrisko, futbalové, tenisové, volejbalové, bowling, stolný futbal a iné, alebo sa vydáte na skúmanie okolia cez nordic walking-ové trasy, cyklo trasy či turistické trasy alebo zrelaxujete ducha vo wellness centre. Popri tom sa dobre najete a zabavíte napríklad aj na Hudobnej Sobote, kam si pozývame hudobné skupiny. Ak stále rozmýšľate, kde stráviť víkend či pár dní voľna, určite nás navštívte a okúste náš koniec sveta.

Informácie o izbách a cenách nájdete na: www.poracpark.sk alebo na našom facebokovom profile.Zdroj: Poráč Park
(PR) ZdrojDnes24.sk
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.