Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
VÝSTAVA

MÚDRO SPORIŤ A ROZUMNE MÍŇAŤ

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Chceli by ste Vaše deti naučiť všetko potrebné o svete financií, len neviete ako? Práve pre Vás je tu interaktívna výstava venovaná financiám a finančnej gramotnosti. Na tejto výstave sa Vaše dieťa hravou formou dozvie ako a prečo vznikli peniaze, čo je to ten úver, alebo hypotéka. Za pomoci interaktívnych hier, modelov, špeciálneho bankomatu a multimediálneho obsahu sa naučí dôležitú vec a to múdro sporiť a rozumne míňať.

Výstava je vhodná nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre skupiny a celé triedy. Koncepcia výstavy sa opiera v rámci primárneho i nižšieho stredného vzdelávania v prvom rade o oblasť matematiky a o prácu s informáciami. Problematika finančnej gramotnosti sa dá realizovať aj v rámci ďalších vzdelávacích oblastí. Výstava je koncepčne zameraná aj na deti predprimárneho vzdelávania, nakoľko sa dá finančné vzdelávanie realizovať už od útleho veku dieťaťa.

Obsahovo je členená do šiestich oblastí, kde sa deti prostredníctvom konkrétnych rukolapných skúsenosti so skutočnými situáciami oboznamujú so základnými otázkami z oblasti financií. V rámci aktivít sú využívané rolové hry a interaktívne objekty. Dôraz je kladený na zážitkové učenie.

Výstava bude pre verejnosť sprístupnená od 22.1.2019 do 30.7.2019 a to každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 a v nedeľu od 13:00 do 17:00.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

www.muzeumspisa.com
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.