Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
UDALOSŤ

GALÉRIA ONLINE‒ PROGRAMY GALÉRIE UMELCOV SPIŠA V MÁJI

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Galéria umelcov Spiša, kultúrna organizácia Košického samosprávneho kraja, bude počas mesiaca máj fungovať v obmedzenom režime. V rámci prijatých mimoriadnych opatrení bude jej prevádzka znížená na polovicu. Aj v „karanténnom“ režime pripravujeme pre Vás v Galérii OnLine informácie, pre-linky a prekliky na naše galerijné videá, fotogalérie, či úlohy pre kreatívcov.Tvorte s nami doma – galéria prichádza s rôznorodými dielňami on-line s postupmi a návodmi nielen pre deti. Programy v režime on-line sú bez časového obmedzenia: virtuálny návštevník ich na webovej stránke galérie nájde s termínom „štartu“ a koncovým dátumom 30. 6. 2020, ktorý je pre nás optimistickou vyhliadkou pre možný návrat do normálneho života. Obľúbený program je takto pre všetkých kedykoľvek k dispozícii. Galéria OnLine prezentuje niekoľkokrát v týždni zaujímavosti a informácie o činnosti galérie, ponúka virtuálne prehliadky galerijných priestorov, inštruktážne videá k výtvarným workshopom, edukatívne úlohy pre rodiny s deťmi, obrazovú dokumentáciu k výstavám i autorom a veľa iného.

Sledujte nás na webovej stránke / www.gus.sk, ako aj na aktívnych sociálnych sieťach, kde pod názvom „Galéria umelcov Spiša“ operujeme na: Facebooku, Instagrame YouTube. Našu zbierku nájdete na webumenia.sk a od r. 2015 sme súčasťou medzinárodného Google Art Project, ktorého zámerom je prostredníctvom vývoja najnovších technológií sprostredkovať umelecké diela užívateľom internetu po celom svete: https://artsandculture.google.com/partner/gal%C3%A9ria-umelcov-spi%C5%A1a?hl=skV rámci obmedzeného májového režimu pripravujeme znovuotvorenie galérie s novými úpravami. Ukončíme rekonštrukciu výťahu, ktorý prechádza tromi poschodiami a umožní kultivovanú prepravu aj imobilným návštevníkom. V súčasnosti pracujeme na úprave výstavného programu tak, aby výstavy, ktoré aktuálne bežia, skončili na konci júna. Nové projekty plánujeme spustiť v polovici júla.

Kompletnú ponuku virtuálnych prehliadok a online aktivít kultúrnych zariadení Košického samosprávneho kraja si záujemcovia môžu pozrieť aj na: https://web.vucke.sk/files/sk/novinky/krajskymi-kulturnymi-instituciami-pocas-karanteny-mozete-prejst-aj-virtualne/za-kulturou-z-pohodlia-domova.pdf

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.