Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
VÝSTAVA

Pix – XL

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Rožňavský fotoklub Pix – XL oslavuje výstavou v Baníckom múzeu v Rožňave 10 rokov svojej činnosti

Banícke múzeum v Rožňave, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, Vás pozýva na jubilejnú výstavu fotoklubu Pix – XL do priestorov Galérie Baníckeho múzea.

Rožňavský Pix-XL fotoklub bol vysnívaný už pred desiatimi rokmi. Písal sa rok 2010 keď traja kamaráti „blúdili“ Silickou planinou. Príroda vždy ponúka „niečo krásne“ a myšlienka vytvorenia klubu sa sformovala práve tu niekde medzi škrapmi krasu.

„Fotografia je pre nás každodennou súčasťou, no zároveň niečím výnimočným, aj preto klubové narodeniny oslavujeme spoločnou výstavou. Klubová jubilejná výstava je rozmanitá žánrovo aj tematicky, veď spoločne vystavujú viacerí členovia, ktorých uplynulý čas inšpiroval tvoriť rôzne fotografie no zároveň ich fotografia spája,“ povedal jeden zo zakladajúcich členov fotoklubu Pix – XL a jeden z vystavujúcich, Štefan Kesi.

Výstava sa uskutoční pri príležitosti 10. výročia založenia fotografického klubu. Vzhľadom na aktuálnu situáciu s Covid – 19 bude výstava sprístupnená bez vernisáže, avšak organizátori pripravujú pre širokú verejnosť jej finisáž, ktorá bude spojená s komentovanou prehliadkou priamo vo výstavných priestoroch Galérie Baníckeho múzea v Rožňave. Termín finisáže bude včas oznámený a komunikovaný smerom k návštevníkom.

Výstavu si môžete pozrieť od 28. mája 2020 do 18. septembra 2020 v Galérii Baníckeho múzea v Rožňave.
 

Andrea Gibasová
Pix-XL fotoklub Rožňava


Tešíme sa na vašu návštevu!

www.banmuz.sk│FB: Banícke múzeum v Rožňave

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.