Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Už ste o tom počuli? V OC Galéria Shopping sme minulý týždeň otvorili nové detské ihriská!

Aj my v OC Galéria Shopping vieme, že nákupné centra už dávno nie sú len o nákupoch. Vieme, že oddychové a herné zóny sú nevyhnutnou súčasťou centra, aby sa u nás cítili príjemne malí aj veľkí.Zdroj: OC Galéria Shopping

Preto sme pre našich malých návštevníkov postavili hernú zónu hneď na dvoch poschodiach obchodného centra. Na druhom poschodí pri našej šmýkalke vyrástol detský svet pre väčšie deti od 4 do 12 rokov.

Ktoré dieťa by nemalo rado bazény s loptičkami či preliezačky?

A ak k tomu prirátame interaktívne panely, krokodíliu priepasť a množstvo iných doplnkov a prekážok, je to miesto ako stvorené pre kopec zábavy. Určite aj Vaše deti s vami absolvujú návštevu obchodného centra o niečo radšej, ak im po dlhých nákupoch necháte priestor vyblázniť sa a popustiť uzdu svojej fantázie v tomto úžasnom detskom svete.

Po zjazde našou gigantickou šmýkalkou sa na prvnom poschodí naskytne pohľad na detské ihrisko pre tie najmenšie detičky do troch rokov. Prekážky rôznych tvarov a farieb, interaktívne prvky, gumené kocky s motívom zvieratiek a veľa ďalších tvorivých podnetov, ktoré podnietia zvedavosť a hravosť Vašich ratolestí.

Toto všetko Vás čaká v OC Galéria Shopping. K tomu množstvo módnych obchodov, služieb, útulné kaviarne aj reštaurácie s dobrým jedlom. U nás nájdete všetko pod jednou strechou.

Tešíme sa na Vašu návštevu

Vaša Galéria ShoppingZdroj: OC Galéria Shopping
(PR) ZdrojDnes24.sk
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.