Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

CINEAMA 2020 - REGIONÁLNE KOLO FILMÁRSKEJ SÚŤAŽE

Gemerské osvetové stredisko (GOS), kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, vyhlasuje regionálne kolo celoštátnej súťažnej prehliadky amatérskej filmovej tvorby Cineama 2020 pre okres Rožňava. Súťaž vyhľadáva talentovaných tvorcov, rozvíja ich kreativitu a poskytuje možnosť prezentácie a konfrontácie v oblasti vizuálneho umenia.

Zapojiť sa môže každý autor filmového diela v zmysle propozícií uverejnených na stránke vyhlasovateľa - Národného osvetového centra (NOC), bez vekového, či tematického obmedzenia. Vítané sú všetky žánre od minútového, animovaného filmu, videoklipu, až po hraný, dokumentárny film, či reportáž. Všetky v limite do 20 minút. Registrovať sa do súťaže je potrebné do 23. 3. 2020 elektronicky na webe NOC: nocka/súťaže/Cineama/chcem sa prihlásiť.

„Organizáciou súťaže vytvárame priestor na vyhľadávanie talentovaných tvorcov a rozvoj ich nadania a technickej zdatnosti v oblasti amatérskej filmovej tvorby," uviedla za GOS Anežka Kleinová a dodala: „O tom že sa nám v tejto oblasti darí, svedčia každoročné ocenenia Rožňavčanov na celoslovenskej úrovni súťaže."

www.gos.sk│FB: Gemerské osvetové stredisko

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.