Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

RUŠÍME KONCERTY LOLA MARSH V ŽILINE, V BRATISLAVE A V TRENČÍNE

V súvislosti so šírením koronavírusu na Slovensku sme sa spolu s kapelou Lola Marsh rozhodli zrušiť zvyšné koncerty ich slovenského turné.

Kultúrne podujatia postupne zrušili viaceré samosprávy a podobné odporúčania prišli zo strany autorít aj vo vzťahu k súkromným organizáciám. Ako sme už skôr avizovali, po celý čas sme sledovali vývoj a vyjadrenia odborníkov a postupujeme podľa ich odporúčaní. Ďakujeme kapele i Nine Kohoutovej za fantastický koncert v Košiciach a dúfame, že sa k nám Lola Marsh vrátia aj s novým albumom čo najskôr. Keďže Slovensko je v podstate druhým domovom kapely, už teraz prejavila veľký záujem o návrat. Pokúsime sa turné zorganizovať tak, aby sa uskutočnilo vo všetkých spomínaných mestách.

Ľuďom, ktorí mali lístky na zrušené koncerty budeme vracať vstupné, keďže ide o viac ako 2000 ľudí, poprosíme o trpezlivosť. Proces vracania chceme uzavrieť do konca marca 2020. Info ako postupovať zverejníme na našich sociálnych sieťach a na webstránke www.pohodafestival.sk, môžete nás kontaktovať tiež cez e-mailovú adresu shop@pohodafestival.sk.

Ďakujeme vám za obrovský záujem o koncerty Lola Marsh, táto situácia nás veľmi mrzí, no berieme vážne postoj zodpovedných inštitúcií i výzvu samospráv a postupujeme v súlade s odporúčaniami odborníkov zo Slovenska i zo zahraničia. Zdravie a bezpečnosť sú vždy na prvom mieste. 

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.