Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Hosťom na turné Michaela Malarkeyho bude nová hviezda, Micah Erenberg

Michael Malarkey, svetoznámy herec a hudobník, navštívi v rámci svojho pripravovaného turné aj Bratislavu, a to v stredu, 29. januára 2020. Sprevádzať na európskych koncertoch ho bude nový objav Kanady - Micah Erenberg. Vstupenky za predpredajovú cenu 23,- EUR sa predávajú exkluzívne na Listocheck.sk.Po nahratí druhého plnohodnotného albumu v UK Michael oznámil svoj návrat do hudobných klubov, aby predstavil fanúšikom nové piesne. Kariéru začínal v punkových a hardcorových kapelách, kedy sa učil hrať na gitare. K herectvu sa dostal náhodou, keď sa v 20.tich rokoch zamiloval do divadla a šiel študovať herectvo do Londýna. Známym sa stal predovšetkým postavou Enza v seriáli Upírske denníky. Jeho debutový sólový album Mongrels v roku 2016 napísal retrospektívne. V textoch vyjadruje svoje pocity, nálady a sú až intímnou výpoveďou jeho života.Hosťom na turné bude Micah Erenberg, ktorý za posledný rok získava v Kanade čoraz väčšiu reputáciu. 
Micah Erenberg je multiinštrumentalista, spevák a skladateľ. Štýl jeho tvorby siaha od poetického až po pôvabne srdcervúci. Neustále hľadá spôsoby ako objaviť umenie skladania piesní prepojením textov, fascinujúcich melódií a výrazných hudobných aranžmánov. Koncerty Erenberga a jeho kapely sú známe hudobnými sólami a tým, že do nich v rámci jamovania včleňuje zvuky elektrického orgánu a bicích, ktoré tak vytvárajú ďalšie zvuky. Vďaka hudobným detailom s osobnými interakciami s publikom sa mu v Kanade podarilo predstavenia vypredať.Love Is Gonna Find You je názov Micahovho druhého albumu, ktorý vydal v októbri. Album vnesie poslucháčov do pocitu lahodného uspokojenia, malebnej osamelosti ako všestrannej túžbe po ľudskom spojení cez svoje príbehy o vytriezvení, dažďom nasiaknutých ránach a hľadaní niečoho väčšieho, než sme my sami.  

Vstupenky za 23,- € sa predávajú exkluzívne cez Listocheck.sk.

FACEBOOK EVENT

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.