Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

PO EURÓPE BEZ HOTOVOSTI A KARIET? RED BULL CAN YOU MAKE IT AKCEPTUJE IBA PLECHOVKY

Red Bull Can You Make Itje po ročnej prestávke späť a s ním sa vracia aj možnosť precestovať Európu bez peňazí. Registrácia na toto dobrodružstvo je spustená a prihlásiť sa môžu všetci študenti vysokých škôl, ktorí vytvoria trojčlenný tím a natočia parádne 60-sekundové video. Dve najlepšie partie zo Slovenska vyrazia v apríli 2020 na nezabudnuteľnú a akčnú týždňovú cestu naprieč Európou.


 

JEDEN CIEĽ, NEKONEČNO ZÁŽITKOV

 
Žiadna hotovosť, žiadne karty, jediným povoleným platidlom sú v prípade tohto projektu iba Red Bull plechovky. Tie budete meniť za presun medzi jednotlivými zastávkami, za ubytovanie, ale aj za tie najlepšie zážitky. Počas minulých ročníkov sa tímom podarilo vybartrovať lístky na Ligu majstrov, noc v luxusnom hoteli, či let helikoptérou. A možno sa po ceste naučíte aj surfovať, alebo si skočíte s padákom. Isté je však toto – užijete si týždeň, na ktorý len tak ľahko nezabudnete.


Zdroj: Mark Somay / Red Bull Content Pool

Prihlasovanie je spustené do 17. februára 2020 na redbullcanyoumakeit.com.

 
Spojte tri cestovania chtivé osobnosti, natočte kreatívne víťazné video a registrujte svoj tím snov. Budete tak v hre o životné dobrodružstvo. To odštartuje 21. apríla 2020 z viacerých miest a finálnou destináciou bude pre tento ročník Berlín. Dve trojice backpackerov zo Slovenska vyrazia na túto sedemdňovú cestu nabitú zážitkami, stovkami kilometrov a súťažnými úlohami v checkpointoch rozmiestnenými v niekoľkých európskych metropolách.
 
Pre viac inšpirácie a obsahu klikajte na redbull.sk/student.

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.