Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Morbid Charade: Halloween Burlesque Nite

Milovnící záhrobnej romantiky tráviaci víkendy v lesnatých oblastiach, kde pozemná hmla tancuje svoj balet, kde muziku večera diktuje škrekot žiab a kde vám len silný svit splnu mesiaca pomáha na ceste lemujúcej hnilobným parfémom močariska, dofutašte k nám!  Pre všetkých outsiderov, nerdov, milovníkov horrorov a punkrockerov máme tento rok jednu sexy bláznivú didžinu. Dátum patriaci miliónom duší po celom svete ako deň ich oslavy a nekonečnosti. Desivo pôsobiaci sviatok ktorý má však hlbokú pointu v láske k blížnemu svojmu si vieme náležito užiť aj u nás. Vychutnajte si spolu s nami toto strašidelné čoromoro! Vychutnajte si Halloween s Tease Avenue!

 
Rozvíriť jesenné lístie na pódiu nám tentokrát pomôžu špeciálni hostia zo zahraničia Lady Clapback (FIN), Lady AnaHell (CZ), Zorya Blue (PL/CZ) spolu s domácimi menami Diamond Fairy, Sin Medicine, Livia a Luminious Art. Lesklej  mŕtvolnosti celého podujatia dodá krásnu iskru Madame Red a tempo bude celý večer udržiavať nikto iný ako Black Rose!
 
Prebehne aj súťaž o „Most Morbid“ kostým a záverečný program sa bude niesť v atmosfére kompilácie tej najlepšej horrorpunkovej a psychobilly hudby akú pre vás dokážeme poskladať!
 
Vstup od 18 rokov. 
 
Vlez za 13€ s kostýmom/15€ bez
Listky v predpredaji na inviton.eu

Začiatok 20:00, Showtime 20:30

FACEBOOK EVENT

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.