Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

RED BULL M.E.O. HĽADÁ NAJLEPŠÍCH HRÁČOV CLASH ROYALE A HEARTHSTONE

Dobré správy pre všetkých fanúšikov mobilných hier. Herný turnaj, Red Bull M.E.O., vstupuje do svojho druhého ročníka a opäť je otvorený aj pre všetkých gamerov zo Slovenska. Tento rok môžete svoje majstrovstvo predviesť v stratégii Clash Royale, alebo v kartovej hre Hearthstone.


 
Registrujte sa, zabojujte v online kvalifikáciách a keď budete najlepší, postúpite až na národné offline finále, ktoré bude v Prahe 30. novembra 2019. Práve tam sa ukáže, kto je kráľom mobilných hier na Slovensku aj v Česku a kto pôjde na svetový šampionát. Ten bude vo februári 2020 v Madride a stretnú sa na ňom gameri z viac ako tridsiatich zemí.
 

Zdroj: Daniel Sommer / Red Bull Content Pool

Na prvom globálnom finále Red Bull M.E.O. v nemeckom Dortmunde, ktoré sa odohralo vo februári, zabojovalo o titul 36 hráčov mobilnej stratégie Clash Royale. Do výberu tých najlepších sa prepracoval aj Slovák Daniel "danoboss" Sehnoutek. Mladý gamer sa v turnaji dostal do top šestnástky a z Nemecka si nakoniec odniesol parádne tretie miesto. Víťazom sa stal Liam "ThunderStruck" McCaron z Veľkej Británie.
 
V poradí druhé pokračovanie Mobile Esports Open prinesie v najbližších mesiacoch na Slovensko a do Česka najväčší Clash Royale a Hearthstone turnaj. Online kvalifikácie prebehnú už čoskoro, tak sa nezabudnite registrovať. Ukážte svojim súperom, v ktorej hre ste neporaziteľní!
 

Viac informácií nájdete na webe redbull.sk/meo.
 

Zdroj: Daniel Sommer / Red Bull Content Pool

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.