Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Univerzitný TEDx prichádza do Banskej Bystrice už po tretíkrát

9. novembra 2019 sa uskutoční v Banskej Bystrici v poradí už tretí ročník TEDxUMB. Ekonomická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici bude hostiť zaujímavých rečníkov a profesionálov z rôznych oblastí. Registrácia je spustená na tedx.umb.sk/2019 a prvých 15 lístkov čaká na najrýchlejších za 15 eur.


 
„Som nesmierne šťastný, že už tretím rokom môžeme priniesť medzinárodnú konferenciu TEDx na pôdu našej Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystric.! TEDx je o myšlienkach hodných šírenia, o inšpirácii, o jedinečných príbehoch a v neposlednom rade poskytuje priestor na networking. Aj cez príbehy, ktoré odznejú na treťom ročníku TEDxUMB, chceme prispieť k rozvoju mladých ľudí na našej univerzite a zároveň aj k budovaniu lepších zajtrajškov pre našu generáciu,“uvádza Michal Mešťan, organizátor TEDxUMB.
 
Organizátori dali latku zas o stupienok vyššie a už teraz sa môžu účastníci tešiť na inšpiratívnych rečníkov „Budeme mať zaujímavých rečníkov, ktorí sa venujú napríklad aj udržateľnej móde, architektúre, ktorá má pozitívne ovplyvňovať ľudské premýšľanie, cítenie a správanie. Pôsobia vo verejnom aj neziskovom sektore a prinášajú inovácie, ktoré ovplyvňujú dianie na Slovensku,“ upresňuje Radka Brndiarová, organizátorka TEDxUMB.
 
Počas nasledujúcich týždňov budú organizátori postupne predstavovať rečníkov, a to na webovej stránke tedx.umb.sk/2019 a na www.facebook.com/tedxumb1.
 
TEDxUMB je určený primárne študentom, zamestnancom, priateľom a absolventom Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. „Registrácia je spustená na tedx.umb.sk/2019/registration/sk. S registráciou však netreba otáľať, prvých 15 lístkov je za 15 eur,“ dopĺňa Eva Ščepková, organizátorka TEDxUMB. 

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.