Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

River Show opäť rozprúdi život na Dunaji

Posledná júlová sobota sa bude niesť v znamení osláv Dunaja a jeho okolia. River Show už piatykrát prinesie návštevníkom exhibície vodných športov, Spanilú jazdu jácht a motorových člnov či módne prehliadky.Veľkolepú oslavu života na rieke tradične prináša eventová agentúra Cherry&Cherry. Na nábreží pred Euroveou čaká divákov 27. júla pestrý program na vode aj na brehu. Jazdu na jetsurfoch predvedú talentovaní jazdci z Jet Surf Slovakia. Hladinu vody poriadne rozvíria majstri vodných športov, medzi ktorými zahviezdi aj Vladimír Slaný ml., mladý reprezentant Slovenska v rýchlostnej vodnej formule. O dunajský rýchlostný rekord na vodnej lyži sa pokúsi šikovný jazdec Tomáš Urbánek. Program na vode tiež spestria hasiči a páni z Poriečneho oddelenia Policajného zboru SR, ktorí predvedú, ako prebieha kontrola dokladov na rieke či odtiahnutie pokazeného plavidla.

Na brehu si budeme môcť užiť tanečné vystúpenie a na módnych nadšencov čaká fashion show či výstava švajčiarskych luxusných hodiniek TAG Heuer. Umelecké duše zase poteší pohľad na tematické obrazy z Viktoria’s Gallery. Pre najmenších lodivodov sú pripravené tematické lodnícke aktivity a chýbať nebudú ani zaujímavé prednášky o Dunaji.O silný zážitok sa postará aj Spanilá jazda, do ktorej sa zapájajú majitelia motorových člnov a lodí. Je to výnimočný moment, kedy na Dunaj prichádza jedna loďka za druhou až sa zaplní celá hladina. Plavba začína o 16:00 a účastníkov bude sprevádzať loď na palube s DJom Mairee a ďalšími bratislavskými rezident DJmi. Zároveň sa počas tejto udalosti predstaví verejnosti projekt Na zdravie vody. Ako už názov napovedá, cieľom projektu je zdôrazňovať medzi obyvateľmi, aké dôležité je starať sa o naše prostredie, dbať o zdravie vody, rieky a jej okolité oblasti. Projekt pravidelne prináša aktivity na čistenie a skrášlenie Dunaja a jeho širokého okolia. Je určený pre verejnosť a zapojiť sa môže naozaj ktokoľvek.

River Show sa koná pod záštitou primátora Bratislavy, starostu Ružinova, Ministra Dopravy a výstavby Slovenskej republiky a predsedu Bratislavského samosprávneho kraja. Udalosť tiež každoročne podporuje hlavný partner Moët & Chandon, luxusné francúzske šampanské, ktoré je synonymom pre výnimočné okamihy. Príďte si 27. júla užiť slnečný deň pri Dunaji s pestrým programom a pohodovou atmosférou. Oslavy štartujú o 14:00 popoludní.

www.rivershow.sk│FB: RIVER SHOW

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.