Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Pohodový víkend pre celú rodinu v Beckove

Sezóna letných podujatí a hudobných festivalov je tu. Niekedy je naozaj ťažké vybrať si z obrovskej ponuky hudobných štýlov či zameraní. Hľadáte akciu, na ktorej sa zabaví celá rodina? Navštívte Beckovské Slávnosti 2019!Tento rok sa v Beckove koná už 21. ročník tejto obľúbenej akcie. Od 19. do 21. júla sa v parku pod Beckovským hradom predstaví množstvo známych hudobných interpretov, ktorí zabavia najmladšiu aj najstaršiu generáciu.

Môžete sa tešiť na vystúpenia umelcov ako Para, Jana Kirschner, Vidiek, Adam Ďurica, Fíha Tralala, Lenka Filipová, Juraj Hnilica, Šarišanci, Jamsquad či Beckovské Ksichty. V hudobnom programe tak má svoje zastúpenie moderná hudba, detský program, folklór, rockové hity ale aj staré dobré klasiky. Okrem skvelej hudby vás však na Beckovských Slávnostiach čakajú aj rekonštrukcie stredovekých bojov od rytierskej skupiny Hector. Sprievodným programom je skutočný historický dobový tábor a remeselný jarmok, na ktorom nájdete veľa krásnych a originálnych produktov.

Zároveň sa môžete tešiť aj na chutné jedlo, diskusnú arénu so zaujímavými témami, detskú nafukovaciu zónu, majstrovstvá sveta v hode vidlami – Vidlomet a veľa ďalšieho!

Nezabudnite! Čakáme vás 19. - 21. júla 2019 v Beckove pri Novom Meste nad Váhom. Opäť spolu prežijeme nezabudnuteľný víkend plný udatných rytierov a hudby od skvelých moderných „bardov“.

Vstupenky v sieti TICKETPORTAL.SK.

Viac informácií na www.beckovskeslavnosti.sk│FB: Beckovské slávnosti

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.