Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Rožňavskí rockeri povstanú z popola!

Rožňavskí rockeri povstanú z popola!
 
Robo Šimko a jeho skupina Massriot sú na scéne už 14 rokov a po menšej koncertnej prestávke, ktorú využili na tvorenie a vydanie albumov III a Niečo Sa Deje, vyrazili minulého roku na hneď 2 koncertné šnúry po Slovensku. Na jarnom Niečo Sa Deje Tour chlapci predstavili rovnomenný album, počas jesenného AutumnTour zavítali dokonca aj do hlavného mesta Veľkej Británie.


 
Kapelu bolo počas roka 2018 možné vidieť aj v rámci letných festivalov a iných podujatí, ako napríklad dni miest, obcí, jarmokov, atď. Partia rockerov okolo speváka známeho aj zo súťaže Slovensko Hľadá Superstar 3, ktorého ľudia mohli poznať aj akoRopka z Rožňavy, nelení ani tento rok a čím ďalej, tým viac koncertuje. Aj preto si pre svojich fanúšikov prichystala ďalšie turné s názvom Ako Fénix Tour.
 
„Na pomenovanie nového tour sme vyhlásili súťaž na sociálnej sieti a názov Ako Fénix sa nám páčil najviac. Je to názov jednej z piesní na našom najnovšom albume a nesie v sebe obrovské posolstvo, ktoré je jedným z hlavných ideí skupiny,"povedal na margo názvu turné najnovší člen skupiny Massriot, basgitarista Michal Mitrík.
 
Turné si fanúšikovia skupiny budú môcť vychutnať v deviatich slovenských mestách a opäť aj na jednom zahraničnom koncerte v anglickom Londýne, čo z tejto rožňavskej skupiny robí úspešný vývozný artikel.
 
„Veľmi sa tešíme na naše turné, na ktorom opäť povstaneme z popola, ako legendárny Fénix. Tešíme sa na Londýn, ale nie menej aj na ostatné mestá, kde sme zvyknutí na úžasné publikum a takisto na dve nové koncertné zastávky - tentokrát zahráme aj v Spišskej Novej Vsi a Strážskom,"poznamenal na záver líder skupiny, Robo "Ropko" Šimko.
 
Zoznam koncertov v rámci turné Ako Fénix:

www.massriot.sk│FB: Massriot

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.