Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

MC Erik uzatvára výnimočný rok novou skladbou

Ikona slovenskej dancefloorovej scény, DJ a producent MC Erik sa rozhodol výnimočný rok zakončiť tým, čo k nemu neodmysliteľne patrí – singlom, ktorý poteší každého fanúšika tohto hudobného žánru. Vyzretejší a skúsenejší, tak možno charakterizovať Erika Arestu, ktorý sa spolu s Ivanou Poláčkovou v novej skladbe pýta „Is This Love“.
 
MC Erik po silvestrovských zásnubách tento rok stihol svadbu i sťahovanie do nového domu. „Pri kúpe domu sme s manželkou hľadali nehnuteľnosť, ktorá by bola bližšie k Martinovi Hajkovi, v ktorého štúdiu sme nahrali s Ivkou celý albuma v budúcnosti plánujem s ním intenzívnejšie spolupracovať,“ povedal Erik o spolupráci so spoluautorom nového singla Is This Love Martinom Hajkom.Videoklip ku skladbe sa z časti nakrúcal ešte v letnom období v Prahe, v Erikovom domovskom Music Clube Zlatý strom, pri najväčšej grafitti stene v Modřanoch a v štúdiu ProRecords Martina Hajka. „Klip sme síce točili už v lete, ale finálnu postprodukciu sme dokončili až teraz. Hneď po natočení klipu sme sa sťahovali, potom pripravovali svadbu a svadobnú cestu a popri tom všetkom ešte bežná pracovná hektika,“ vysvetlil zdržanie producent a DJ a dodal: „Nášmu kameramanovi vykradli auto a zobrali mu fototechniku. Síce sa to priamo nedotklo záberov do nášho videoklipu, ale riešenie tejto situácie spôsobilo ďalšie zdržanie.“ MC Erikovi sa do videoklipu podarilo dostať aj svoju záľubu v kvalitných a rýchlych autách, keď špeciálnu úlohu dostala americká klasika Mustang.
 
MC Erik pravidelne pôsobí ako DJ v rôznych kluboch v Čechách a občas ako hosť aj na Slovensku. S Ivanou Poláčkovou pravidelne prezentuje svoje najväčšie hity na akciách zameraných na 90. roky. V tomto roku sa predstavili aj na podujatí 90’s Explosion v Prahe, kde ich vystúpenie videlo 17 000 divákov. MC Erik je pravidelne súčasťou podujatia We Love 90s, ktoré dvakrát ročne prináša na Slovensko hviezdy európskej eurodance scény 90. rokov.

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.