Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Urbansummit – od diskusie k činom

V piatok začína mestský festival Urbansummit 2018, kde sa stretneme a budeme diskutovať o budúcnosti Bratislavy. Hľadanie návrhov na súčasné problémy vystrieda v sobotu „rande“ s Bratislavou v podobe UrbanFestu.
 
Urbansummit 2018 má ambiciózny cieľ vytvoriť verejné odporúčania pre starostov a primátora pod názvom „Riešenia pre Bratislavu“. Tento dokument budú tvoriť na workshopoch a panelových diskusiách obyvatelia Bratislavy, jej oficiálni zástupcovia a experti spolu s kandidátmi na starostu a primátora.
 
Sobotný program bude venovaný kultúrnemu životu v Bratislave. Považujeme za kľúčové, aby sa rezidenti spolu stretávali, rozprávali, spolu prežívali život v meste. Tým chceme v nich vytvoriť spolupatričnosť a vzťah k mestu, v ktorom žijú.Ako to chceme dokázať? Je to v pestrosti aktivít, aby každý pocítil, že mesto patrí aj jemu. Šport - joga a spoločný ranný pozdrav Bratislave, detské divadlo, premietanie rozprávok a maľovanie pre rodiny s deťmi, starostovskýring na námestí a odbornédiskusie, akrobatické vystúpenie, alebo stand-up, aby sme sa zasmiali z Bratislavy. Nebude chýbať kvalitný streetfood& drink v najrôznejších podobách.
 
Sobotný UrbanFest je oslavou pestrosti života v Bratislave a jeho obyvateľov. Navyše sa uskutočni na netradičnom mieste, ktoré je zabudnuté a pritom okolo neho prechádzajú tisíce ľudí denne. Námestie za hotelom Crowne Plaza na križovatke Obchodnej a Poštovej ulici dostalo už novú podobu, je čisté a vymaľované a UrbanFest mu prinesie aj nový život. UrbanFest je sprievodnou akciou Bielej noci, ktorá začína hneď po našom programe.
 
Všetkých Bratislavčanov srdečne pozývame.

http://urbansummit.sk
 

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.