Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Oslava krásy v Banskej Bystrici štartuje už v nedeľu ráno. Líčiť bude aj známa vizážistka

Novinky zo sveta kozmetiky, manikúry a hairstylingu, zdravé pochúťky a mnoho iných prekvapení. To všetko čaká v bystrickej Europe na všetky záujemkyne o rady odborníkov v rámci podujatia Beauty Day už na konci tohto týždňa. Okrem súťaží o kozmetické balíčky sa môžu všetky dámy tešiť aj na zaujímavé vyvrcholenie programu – líčenie s Luciou Sládečkovou, známou ako Make-up by Lucid.


 
V nedeľu 15.7. od 10.00 hod. bude čakať na návštevníkov nákupného centra niekoľko zaujímavých sprievodných aktivít. ,,Na podujatí sa predstaví viac ako desiatka kozmetických značiek, ktoré predstavia svoje absolútne produktové novinky. Medzi tieto značky patrí napríklad Gosh, Lanvin, Mont Blanc, Havlíkova prírodná apotéka, Manufaktura a množstvo ďalších. Vizážistky týchto značiek sa budú starať o naše zákazníčky celý deň a poradia im napríklad aj to, aké trendy sú in túto sezónu,“ pozýva všetky dámy na akciu Jana Seleštianska, Marketing Coordinator Europa SC. Okrem toho sa môžete tešiť aj na výživové produkty značky nuMe a BioCaramel.
 
V skrášľovacej zóne nájdu všetky vyznávačky krásy aj niekoľko prekvapení. ,,Popri konzultáciách o trendoch v líčení sa môžu naše návštevníčky pokochať ukážkami vlasového stylistu, a nechať si aj poradiť v tom, aký účes je pre ne vhodný,“ hovorí Jana Seleštianska. Beauty Day prinesie so sebou aj novinku – zákazníčky si v centrálnom priestore budú môcť nechať u profesionálov urobiť modernú manikúru.
 
Popri rôznych súťažiach o kozmetické ceny si organizátori pripravili ešte jedno prekvapenie. ,,Po prvýkrát privítame u nás v Europe uznávanú make-up artistku Luciu Sládečkovú, ktorá je verejnosti známa ako Make-up by Lucid. Lucia bude priamo na pódiu o 16.00 líčiť jednu modelku, na ktorej predvedie základné kozmetické ťahy, ktoré zvládne každá z nás,“ dodáva Seleštianska. Program jednodňového skrášľovacieho festivalu končí o 18.00 hod. Moderátorom podujatia bude Marek Polomský.
 
www.europasc.sk

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.