Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

LETO V MESTE A PREDSA V PRÍRODE – LETO V HOTELI MAGNÓLIA

Pobyt v hoteli Magnólia, to sú najkrajšie panoramatické výhľady priamo z hotelovej izby spojené s dokonalými zážitkami v prekrásnom prostredí kúpeľného mesta. Spoznávajte mesto, alebo vstúpte do ticha a vydajte sa do prírody. Hotel Magnólia sa pýši najlepšou polohou priamo v centre Piešťan, odkiaľ je všetko na dosah ruky. ,,Letná dovolenka“ v hoteli Magnólia je ideálnym riešením pre tých, ktorí vyhľadávajú komplexné služby a počas svojho voľna sa nechcú o nič starať.


 
LETNÉ SOBOTY V ZNAMENÍ SKVELEJ ZÁBAVY

Počas sobotných večerov vás bude v hoteli Magnólia zabávať hudobná skupina DUO LIVE GUITARS – Opatovský a Pagáč. Piesne The Beatles, The Roling Stones, Erica Claptona, Boba Dylana, Bee Gees, českej legendárnej skupiny Olympic, Nedvědovcov a ďalších velikánov hudobnej scény 60. a 70. rokov iste ocenia všetky generácie. Ďalšími hudobnými hosťami bude kapela JAKO KEDY, ktorá zahrá slovenské a české piesne a obľúbené country evergreeny, spevák Andrej Depeš so súčasnými aj s oldies hitmi a skupina Better Time s príjemnými piesňami na počúvanie.


 
NAJKRAJŠIE ROMANTICKÉ PRECHÁDZKY ALE AJ PULZUJÚCI KULTÚRNY ŽIVOT

Pravú oázu pokoja nájdete na nábreží rieky Váh, ktorej koryto sa rozprestiera priamo pri hoteli. Prechádzka po nábreží rieky má určite svoj čarovný náboj. Nádherný výhľad, romantické zákutia, relax na čerstvom vzduchu vám prinesú krásne momenty so svojimi blízkymi. Tento kolorit umocňujú všadeprítomné labute. Budete sa cítiť rozprávkovo. Romantickým dušiam odporúčame prechádzku po Moste lásky, ktorý je ovešaný zámkami stoviek párikov, ktoré si ich tu zamkli a kľúčik symbolicky hodili do rieky na spečatenie ich nekonečnej lásky.
 
Nie len cez deň, ale aj v noci sú Piešťany čarovné. Po potulkách v meste alebo po nábreží rieky či oddychu v hotelovom Wellness centre pokračuje zábava na jednom z nespočetného množstva kultúrnych podujatí. V meste sa cez leto takmer každý víkend koná niečo výnimočné. Či už to je festival Lodenica, ktorý ocenia hlavne vyznávači country hudby, festival Grape alebo Červeník. Štýlové nočné kluby v meste sú nabité najlepšími novinkami z oblasti tanečnej hudby. Práve v nich sa z vás stanú parketoví levy a vy máte zaručenú zábavu až do rána. Staršie generácie sa vytancujú v niektorom z klubov pri oldies hudbe.


 
SPOZNÁVAJTE PIEŠŤANY NA BICYKLI, KOČI, VLÁČIKU ČI NA LODI

Máte radi zábavu, netradičné aktivity či šport? Radi objavujete a skúšate nové veci? A napadlo vás niekedy, že by ste sa mohli previezť s polovičkou alebo kamarátmi spolu na jednom bicykli? Požičajte si tandemový bicykel, vozte sa, užívate si vietor vo vlasoch a objavujte cyklotrasy v okolí. Najdlhšou cyklotrasou v rámci Piešťan je Vážska cyklomagistrála, ktorá začína pár metrov od hotela Magnólia a pokračuje až do Trenčína. Okruh okolo umelého jazera Sĺňava je vhodný aj pre in-line korčuľovanie. Ďalšia trasa, ktorá začína priamo pri hoteli Magnólia smeruje k jazeru Striebornica v Moravanoch nad Váhom a na Bezovec.
 
Zastavte sa v čase a vychutnajte si nezabudnuteľný zážitok v podobe jazdy vo francúzskom dobovom kočiari. Unikátny kočiar je ťahaný párom bielych koní. Klienti si môžu vychutnať jazdu po piešťanských parkoch v pohodlí a komforte bez ohľadu na ročné obdobie či počasie. Profesionálni kočiši sa o vás postarajú naozaj kráľovsky.
 
Jazda na Piešťanskom exprese sľubuje zážitok pre celú rodinu! Turistický vláčik premáva z Kúpeľného ostrova do centra mesta a späť. Stojí na jedenástich pravidelných zastávkach, kde môžu záujemcovia ľubovoľne začať alebo ukončiť jazdu. Našim hosťom odporúčame nastúpiť na vláčik na zastávke pri Kúpeľnej kaplnke, len pár metrov od hotela.


 
Vyhliadkové plavby loďou spríjemnia každú dovolenku, predĺžený víkend či jednodňový výlet. Spojenie vody, oddychu a pekného okolia, ktoré vyhliadkové plavby ponúkajú, v každom z nás vyvoláva príjemné pocity, navodzuje atmosféru dovolenky a pomáha nám sa po dlhej zime zrelaxovať. Jednou z takýchto plavieb je vyhliadková plavba po rieke Váh a priehradnom jazere Sĺňava v Piešťanoch. Osobný prístav lode je na pravom brehu rieky Váh, pod Kolonádnym mostom a pri hoteli Magnólia.
 
Piešťany síce nemajú vlastnú ZOO, ale ak máte vy alebo vaše deti radi zvieratá, tak pozerať sa v našom meste budete určite mať na čo. Priamo pri hoteli Magnólia vás očaria kŕdle nádherných labutí, čajky a iné vtáctvo a na Kúpeľnom ostrove rôzne druhy bažantov, pávov a hrdličky. Úžasné jazierka ponúkajú neopakovateľnú prehliadku vodných rastlín a živočíchov. Pri troche pozornosti objavíte žabu, korytnačky, stovky akváriových rybičiek, či veľkých japonských koi kaprov. Občas pristane na lekne unavený vrabčiak a na jazierka pravidelne zavíta aj kačica divá.
 
Veríme, že sme vás dostatočne inšpirovali, ako si vychutnať relax v Piešťanoch. Vyberte si jeden z pobytových balíčkov v hoteli Magnólia a užite si leto plné zážitkov!

www.hotelmagnolia.sk│FB: Hotel Magnólia ****


 
 

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.