Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

AVON Pochod: Už 16. júna sa uskutoční mini letný charitatívny festival

Bohatý celodenný program, skvelá hudba v podaní slovenských interpretov a skupín, atraktívne sprievodné aktivity pre rodiny s deťmi. Toto a ešte oveľa viac so sebou prinesie 10. ročník AVON Pochodu za zdravé prsia, ktorý sa bude niesť v duchu hesla #fandimezenam. Strávte príjemný deň v kruhu blízkych a zabojujte za dobrú vec už 16. júna v areáli Bratislavského hradu.

Podujatie štartuje už o 10:00 hod. aktivitami pre deti - súťaže, tancovanie a vystúpenie Víly Elly aj s autogramiádou a fotením. O 12:30 hod sa pozornosť presunie na hlavný program, počas ktorého sa postupne vystriedajú na pódiu známi slovenskí umelci či skupiny ako – Pavol Hammel, Tublatanka, Bystrík banda, Katarína Knechtová, skupina Super deti a detský folklórny súbor KLNKA. Pripravený je aj bohatý sprievodný program - autogramiáda, Walk talk show so zaujímavými hosťami, detská zóna, brafiterka, maľovanie na tvár, LEGO workshop, kreatívne aktivity pre deti, besedy pre rodičov a deti a mnoho ďalšieho.

V rámci hlavného programu nebude chýbať tradičná prechádzka Starým mestom, ktorá štartuje o 14:30 hod. Fandiaci dav sa tak vyberie do ulíc hlavného mesta v sprievode energickej bubnovej šou pod taktovkou Campana Batucada. Dĺžka trasy nepresiahne viac ako 3 km, avšak nie je bezbariérová, ale ani náročná.

Do boja za zdravé prsia sa každoročne zapájajú aj ambasádori projektu AVON za zdravé prsia, ani tento rok tomu nebude inak. AVON Pochod svojou účasťou podporia: Kveta Horváthová, Roman Juraško, Zlatica Puškárová, Maroš Kramár, Ada Straková, Alena Heribanová, Hana Rapantová, Braňo „Bruno“ Ciberej, Nora Beňačková, Karin Habšudová, Beáta DubasováSoňa Skoncová či Peter Altof známy ako vloger Expl0ited, ktorý ho ako nová tvár kampane absolvuje prvýkrát.

Vstupenkou na podujatie je Tričko Klára 2018* z dielne módnej návrhárky Kláry Nademlýnskej. Je tradične dostupné v dámskom, pánskom aj detskom vyhotovení. K prvým dvom je pribalená praktická látková taška, ktorú využijete nielen v deň podujatia. Vstup do areálu Bratislavského hradu bude povolený len v Tričku Klára 2018, deti do 12 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup zdarma. Všetky tričká sú dostupné cez e-shop www.zdraveprsia.sk alebo ich bude možné zakúpiť priamo na mieste v deň podujatia. Celkový finančný výťažok z predaja tričiek poputuje na konto verejnej zbierky AVON Pochod 2018, ktorú realizuje OZ Zdravá žena.

Návštevníci majú tiež možnosť využiť zľavnené cestovanie vlakom vďaka oficiálnemu dopravcovi podujatia - Železničnej spoločnosti Slovensko. Každý aktívny účastník, ktorý si zakúpi Tričko Klára 2018, má nárok na využitie 100% zľavy na cestu späť.

Viac informácií o AVON Pochode nájdete na webovej stránke www.zdraveprsia.sk a Facebook-u Avon proti rakovine prsníka.

* Tričká sú predávané v mene a na účet o.z. Zdravá žena. Zisk z predaja zakúpených tričiek putuje na konto verejnej zbierky „AVON Pochod 2018”, realizovanej občianskym združením Zdravá žena, povolenie číslo: SVS-OVS2-2018/006040, registrovaná pod číslom zbierky 000-2018-006040.


AVON Pochod za zdravé prsia
Spoločnosť AVON Cosmetics sa na Slovensku venuje problematike rakoviny prsníka už viac ako 20 rokov. Patrí medzi 50 krajín vo svete, ktoré každoročne podporujú boj proti tejto chorobe prostredníctvom projektu AVON Pochod za zdravé prsia. Cieľom tohto charitatívneho podujatia je starostlivosť o zdravie žien, zvýšenie povedomia verejnosti o tomto ochorení a podpora výskumu v tejto oblasti. Od vzniku projektu sa podarilo vyzbierať viac ako 1,4 milióna EUR, ktoré poslúžili na podporu vzdelávania zdravotníckeho personálu, študentov, zlepšenie kvality života a psychosociálnu podporu žien, kúpu diagnostických prístrojov, operačnej techniky a šírenie osvety v rámci prevencie verejnosti.

O spoločnosti AVON
AVON je spoločnosťou, ktorá je už viac ako 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoločnosťou pre ženy. Pomáha ženám dosiahnuť finančnú nezávislosť, nájsť krásu v odvahe byť sama sebou, dokonalosť v sile pomáhať ostatným, a tak inšpirovať svet. Medzi AVON výrobky patria dobre známe a obľúbené značky ako ANEW, mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. AVON sa prostredníctvom projektu Avon za zdravé prsia angažuje už dlhé roky aj v boji proti rakovine prsníka. Viac sa o spoločnosti a jej aktivitách, ako aj o výrobkoch AVON dozviete na www.avon.sk a Facebookovom profile Avon Slovensko.

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.