Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

REGISTRÁCIA NA NEYMAR JR’S FIVE JE SPUSTENÁ! CEZ PREŠOV, BANSKÚ BYSTRICU, ŽILINU A BRATISLAVU AŽ DO BRAZÍLIE

Registrácia na lokálne kvalifikácie Neymar Jr’s Five je otvorená! Prešov, Banská Bystrica, Žilina a Bratislava sú pripravené hostiť na svojich zastávkach až 64 odhodlaných tímov. Uchmatnite si svoju tímovú miestenku ešte dnes na neymarjrsfive.com/sk a hrajte o možnosť dostať sa na globálny futbalový turnaj do Brazílie. Registrácia bude otvorená až do naplnenia kapacity v jednotlivých mestách.


 
Štyri tímy z každej kvalifikácie postúpia na národné finále do Bratislavy. To sa odohrá 3. júna 2018 a rozhodne a na ňom o celkových o víťazoch, ktorí budú Slovensko reprezentovať na svetovom finále v brazílskom Praia Grande. V hre sú dve exkluzívne miestenky – jedna pre víťazný ženský tím a jedna pre mužský/zmiešaný tím.

Pravidlá sú jednoduché - zápasy Neymar Jr’s Five sú rýchle, technické a trvajú intenzívnych desať minút. Hrá sa na malom ihrisku, bez brankára, piati na piatich. Keď jeden tím skóruje, ten druhý prichádza o hráča. Na kvalifikácie sa môžu registrovať tímy (mužské aj zmiešané), v ktorých musí byť minimálne päť a maximálne sedem hráčov vo veku 16 až 25 rokov (v každom tíme sú povolení dvaja hráči, ktorí môžu mať viac ako 25 rokov). Ženský turnaj sa odohrá priamo s národným finále v Bratislave a má kapacitu 16 tímov.

Registráciu nájdete na neymarjrsfive.com/sk a ďalšie zaujímavosti hľadajte aj na redbull.sk/neymar.


Marcelo Maragni / Red Bull Content Pool

Tohtoročný Neymar Jr’s Five bude už tretím v poradí a zatiaľ najväčším. Do turnajov sa zapojí až 62 krajín zo šiestich kontinentov. Prvé miesto v lokálnom finále zabezpečí tímom letenky do brazílskeho Praia Grande, kde sa 21. júla 2018 v Instituto Projeto Neymar Jr rozhodne o globálnych víťazoch, ktorí si zahrajú proti Neymarovi. Úvodný ročník vyhral v roku 2016 tím z Brazílie a minulý rok sa kráľmi malého futbalu stali Rumuni.

Registrácia na: neymarjrsfive.com#NeymarJrsFive

Marcelo Maragni / Red Bull Content Pool
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.