Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Kandráčovci odohrajú dva špeciálne koncerty s úžasnými hosťami!

Temperamentný i emotívny folklór, strhujúca atmosféra a skvelé koncertné prevedenie je možné zažiť na každom z koncertov Kandráčovcov, ktorí sú aktuálne vo výbornej hudobnej kondícii. Obľúbená skupina pripravuje dve vystúpenia so špeciálnymi hosťami v netypickom prostredí, pod holým nebom. Prvý z koncertov sa uskutoční 31. mája v Zámockom parku a Amfiteátri v Seredi, druhý 2. septembra na hrade Červený Kameň.


 
Repertoár Kandráčovcov je zložený z melódií rôznych kútov Slovenska, so silným akcentom na východoslovenskú, ale i ukrajinskú, rusínsku, či poľskú pieseň. V poslednej dobe do svojho repertoáru Kandráčovci vkladajú hlavne autorské piesne. Práve tie sa tešia u poslucháčov a divákov najväčšej obľube.
 
Prvý z plánovaných koncertov otvorí sériu letných open-air podujatí IN CASTLE v Seredi, nazvaných podľa miesta konania, ktorým je Zámocký park a Amfiteáter. Kandráčovci zahrajú vo štvrtok 31. mája, ponúknu 90 minút svojich najväčších hitov a na pódiu sa ukážu vo veľkolepej zostave. Potvrdenými hosťami programu sú Štefan Skrúcaný, Miro Noga, Adam Ďurica, ukrajinský spevácky zbor Liberi band a speváčky Monika Kandráčová a Anna Poráčová.

Druhý pripravovaný koncert Kandráčovcov a hostí sa uskutoční v nedeľu 2. septembra na hrade Červený Kameň. Skupina bude priebežne zverejňovať mená hostí v udalosti na Facebooku.
 
 
Kandráčovci a hostia:
 

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.