Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Tatras Talent CUP

Tatras Talent CUP je multižánrový festival detí a mládeže v umeleckej tvorivosti vo veku od 6-26 rokov, ktorý sa v Poprade bude realizovať po štvrtý krát. Slovenskí finalisti sú vybraní z účastníkov Spish Talent festival 2017 a Viva Talent Festival 2017, ktorí sa umiestnili na zlatých a hlavných miestach s najvyšším počtom bodov.Potvrdením prihlášok za žáner Hudbu reprezentuje Ondrej Hricko so SZUŠ Novosad. Žáner Spev pre lepšiu pestrosť zastupujú: Detský spevácky zbor AMARYLLIS ZUŠ Svidník, Natália Dzurovčínová SZUŠ V. Urbana Košice v populárnej piesni a Sophia Maria Grich Veľká Lomnica bude zastupovať ľudovú pieseň. Tanec budú reprezentovať: Podtatranček Veľká Lomnica a GY-TA Poprad. Za žáner Divadlo sa predstaví Dramatické trio ZUŠ Turčianske Teplice. Súťažné zastúpenie výtvarného umenia sa realizovať nebude. Do budúcna sa však uvažuje s výstavou výtvarných prác najlepších výtvarných diel počas realizácie všetkých festivalov Talent  Projektu Konfigurácia Talent za 5 ročné obdobie realizácie Festivals TALENT
 
Prezentácia finalistov a odovzdávanie cien bude prebiehať počas programu GALASHOW. Hosťom programu je Peter Cmorík. V závere Galashow budú vyhlásené výsledky súťaže festivalu. Pripravené sú zaujímavé ceny aj pre divákov od firiem Penziom pod orechom Turčianske Teplice, Reštaurácia RockN Roll Poprad, Kino Tatran Poprad, Marco restaurant Poprad, Adriana Turč. Teplice. 

Organizátorom festivalu je Children´s Famous World Slovakia. Partnerom festivalu je Mesto Poprad a B-mont SK s.r.o Ducovce. Mediálnimi partnermi Kam do mesta, Creative studio, Media studio DFS a Facebook. 

Pobrobné informácie o Tatras Talent CUP nájdete na: https://www.facebook.com/tatras.talent.cup/ / https://www.project-configuration-talent.com/https://www.facebook.com/events/1550588454988061/

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.