Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Rozprávkový nový rok s Bábkovým divadlom Žilina!

S Bábkovým divadlom Žilina bude v roku 2018 skutočne rozprávkovo!

V mesiaci január okrem obľúbených Sobôt s rozprávkou – hravého čítania a tvorivých dielní pre najmenších v spolupráci s najlepším kníhkupectvom v Žiline Artforum, zavítajú do BDŽ i Hlbokomorské rozprávky – divadelná adaptácia knižného bestselleru Moniky Kompaníkovej o hlbokom priateľstve medzi rybou Bibous polámanými zúbkami a hadom Radom, ktorému sa stále kazí lampáš...

Ďalej malých i veľkých čaká veľa snehu a superhrdinov spolu s Klárou a 12 mesiačikmi, a napokon Zázračná baterka, ktorá plní sny a oživí takmer čokoľvek!
 
V rámci cyklu Večerné stredy pre dospelých sa môžu diváci tešiť na jedinečného Tracyho tigrav podaní žilinských bábkarov. Divadelná adaptácia kultovej novely Williama Saroyana o káve, tigrovi, ktorý je čiernypanter, a predovšetkým láske, zaručene pohladí oko i dušu...

Tak štrngnite si s nami so šálkou kávy na nový rok v BDŽ. Srdečne pozývame.
 
A taktiež Vám zo srdca prajeme, aby sa Vám plnili sny. A aby ste sarozprávkovo cítili po celý rok! (Ideálne – v našej spoločnosti.)Januárová ponuka Bábkového divadla v Žiline:

www.bdz.sk
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.