Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Prvý E-commerce ples na Slovensku? Už 27. januára v Bratislave a Kamdomesta bude pri tom!

27. januára sa v DK Ružinov v Bratislave uskutoční vôbec prvý E-commerce ples, ktorý je primárne organizovaný pre všetkých nadšencov e-commerce a online podnikania!Ako a prečo táto myšlienka vznikla sme sa opýtali Tomáša Vrtíka z firmy Expandeco, ktorá túto udalosť organizuje. „Online podnikanie sa aj na Slovensku stáva čoraz významnejším odvetvím. E-commerce „rodina“ je známa svojou otvorenosťou, priateľským prístupom, vzájomným zdieľaním know-how i zmyslom pre humor i zábavu. To boli dostatočne silné dôvody nato, aby sme sa rozhodli túto akciu zorganizovať. Navyše na Slovensku a ani v Česku sa celovečerný ples zameraný pre online podnikateľov nikdy nekonal.“

E-commerce ples bude moderovať obľúbený stand-up komik Ján Gordulič, v programe vystúpi napr. živá kapela Sway band, kúzelník známy aj televízie Radek Bakalář, electro a swing DJ Peter Ondruš a dnes už notoricky známa dvojica Gipsy Čáve.Prvý E-commerce ples má aj charitatívny rozmer. „Od začiatku sme vedeli, že touto akciou chceme podporiť nejakú peknú myšlienku. Výťažok z plesu sme sa po internej porade rozhodli venovať Detskému kardiocentru v Bratislave. Najmä vďaka generálnym partnerom Zásielkovňa.sk, iSklad.sk, Riešenia.com, Webglobe-Yegon, ROIvenue a ďalším partnerom a podporovateľom môžeme myšlienku nezištne pomôcť zrealizovať.“ – hovorí Tomáš Vrtík.

Účasť na plese potvrdili viaceré významné osobnosti i firmy z E-commerce prostredia, ako napr. Google Slovensko, Mladýpodnikatel.cz, Pricemania, Besteron, Morezliav, TouchIT a ďalši. Významnú časť hostí budú tvoriť aj zástupcovia približne 30tky menších i väčších slovenských a českých e-shopov.

 Ak 27. januára nemáte ešte program, online podnikanie je vám blízke a chcete zároveň podporiť dobrú myšlienku radi vás na plese privítame! Posledných približne 20 lístkov môžete zakúpiť na portály Tickpo . Pri kúpe môžete využiť 20€ zľavu na lístok pri zadaní kódu „Kamdomesta“, ktorý je hrdým mediálnym partnerom tohto podujatia!

Kompletný program nájdete na stránke plesu www.ecommerceples.sk.
 
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.