Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Mikulášsky program, ale i vianočné trhy. Takýto bude december v Europa SC

Aj vy ste si ráno našli na okne prekvapenie od Mikuláša? Či už ste si v čižme našli čokoládu, alebo uhlie a varechu, nezúfajte. Do Europa SC zavíta Mikuláš aj v sobotu, kedy si po svoju sladkú odmenu môžete zájsť aj vy. Pre všetkých milovníkov najkrajších sviatkov v roku pripravilo nákupné centrum po piatykrát aj vianočné trhy. Tie začínajú v jeho interiéri už tento piatok.


 
Banskobystrické nákupné centrum si na tento víkend pripravilo pre svojich návštevníkov hneď niekoľko predvianočných prekvapení. Už v piatok, 8. decembra, začnú navodzovať pravú sviatočnú atmosféru vianočné trhy, ktoré si budete môcť užívať až do Štedrého dňa. Predajcovia na trhoch ponúknu opäť množstvo tradičných predmetov, ktoré môžete podarovať najbližším ako vianočný darček. ,,Nebudú chýbať napríklad smaltované šperky, sklenené svietniky, vianočné ozdoby, kamienky či šperky z kameňov a zábavné ponožky. Na svoje si prídu aj milovníci voňavých vianočných dobrôt, ktorí na trhoch nájdu chutné trubičky, obľúbené linecké koláče, bylinky, perníky, či dokonca čučoriedkové víno,“ pozýva na podujatie Viktor Maceják, Marketing manager Europa SC.
 
Pokiaľ nepatríte ku kreatívnym dušiam, určite niekoho potešíte, ak ho obdarujete darčekovou poukážkou. Poukážky v hodnote 10 €, 20 € a 50 € budú v predaji už od 8.12. na centre pop-up store. Darčekový voucher je možné využiť vo vybraných predajniach nákupného centra Europa.


 
Ak ste doposiaľ nemali šancu vidieť vianočnú výzdobu, akú poznáte len z rozprávkových vianočných filmov, neváhajte, využite príležitosť a príďte sa pokochať dych berúcimi vianočnými dekoráciami do Europa SC práve v sobotu, 9. decembra. V prvý víkendový deň tohto týždňa zavíta do nákupného centra Mikuláš so svojimi priateľmi, s ktorými sa priamo na mieste môžete napríklad aj vyfotiť. Spoločne s anjelom a čertom budú od 15.00 – 17.00 v centrálnom priestore na prízemí rozdávať všetkým poslušným deťom sladké dobroty. 

www.europasc.skKATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.