Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Diego zverejnili singel A Time for Everything

Vydanie dlhoočakávaného tretieho albumu skupiny Diego sa nezadržateľne blíži. Prvou ochutnávkou z nahrávky Et In Arcadia Diego je nový singel s názvom A Time for Everything. Kapela s ním zverejnila aj jednoduché video.


 
 „Sú momenty, keď si človek uvedomí, že väčšina dôležitých vecí sa nedá uponáhľať. Momenty, vďaka ktorým neľutujeme, že sme nestihli. Pretože už rozumieme, že všetko má svoj správny čas,“ hovorí o skladbe A Time for Everything frontman a gitarista Diego K. Jemná skladba, ktorej základom je klavír a akustické gitary, predznamenáva atmosféru pripravovaného albumu. „Myslím si, že sme ubrali na tempe. A asi sme aj o niečo viac hĺbaví,“ vysvetľuje Diego K.

O video ku skladbe sa postaral známy animátor Igor Derevenec, ktorý má na konte už viacero videoklipov pre slovenských muzikantov, ale jeho rukopis nesie napríklad aj medzinárodne úspešný animovaný film Hviezdny taxík. Pre Diego rozpohyboval artwork od dvornej spolupracovníčky skupiny Anny Gekrepten.

Video predznamenáva skoré vydanie očakávanej nahrávky. „Tak, ako je tajomný názov albumu Et In Arcadia Diego, tak je zase tajný dátum vydania. Ale už prichádza ten správny čas,“ dodáva frontman skupiny, ktorá sa najbližšie predstaví už v sobotu 4. novembra v legendárnom trenčianskom Klube Lúč.

Najbližšie koncerty
Diego: Web / Facebook / Soundcloud / Spotify 

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.