Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Skupina DEAL predstavuje magickú novinku Follow the Road

Skupina DEAL, ktorá len nedávno predstavila svoj debutový album Electric Hearts, prichádza s ďalším videoklipom. Po poslednom singli You Never Know sa štvorica hudobníkov hlási o slovo s atmosférickou novinkou Follow the Road, na ktorej produkcii sa podieľali Marek Rakovicky a Tom Lobb z LVGNC studios.„Chceli sme albumu dodať trochu viac melanchólie a atmosféry. Počúval som si staršie nápady, ktoré neboli dokončené a narazil som na skladbu spred siedmich rokov, ktorá ma okamžite pohltila. Nemohol som prestať, kým som ju nedokončil,“ tvrdí Laco Urbán, ktorý prezrádza viac o vzniku debutového albumu. „Bolo to zatiaľ to najzaujímavejšie hudobné obdobie v doterajšom živote kapely. Skladba Follow the Road je pre mňa výnimočná, pretože hovorí o správnej ceste, ktorá sa ti ukazuje, keď nevieš ako ďalej.“

Na produkcii novinky sa podieľal Marek Rakovický, ktorý priznal, že sa mu singel dostal do uší veľmi rýchlo. „Pesnička sa mi páčila, už keď som ju počul prvýkrát. Evokovala mi pieseň Blue Ocean Floor od Justina Timberlakea. Mám rád túto atmosféru, ktorá sa ťahá celou piesňou. Držím jej palce, nech si nájde svoje miesto.“

Novinku od DEAL si budete môcť vypočuť už 14. októbra na narodeninovom koncerte Nocadeň v košickom Kunsthalle. Toto spojenie nie je náhodné, pretože debutový album kapely s názvom Electric Hearts krstil práve líder Nocadeň Rasťo Kopina.

Kapelu DEAL tvorí štvorica Ladislav Urbán, Ján Jakab, Pavol JakabPeter Jakab. Na konte má spomínaný debutový album Electric Hearts, ktorý vyšiel pod hlavičkou SINUS Records v júni tohto roka.

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.