Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Market SAShE v Tržnici prinesie do centra Bratislavy originálny domáci dizajn, handmade a remeslá, ale aj kvetinovú výzdobu

Festival šikovných rúk a kreatívnych remeselníkov! Trojdňový handmade kolotoč SAShE v Tržnici už čoskoro predstaví širokú škálu originálnej ručnej práce. Návštevníci si budú môcť od stredy 13. do piatka 15. septembra v Starej tržnici v centre Bratislavy poobzerať, poskúšať a nakúpiť si v priateľskej atmosfére výrobky od remeselníkov, dizajnérov a handmade značiek zo širokého okolia. (Zoznam predajcov: bit.ly/SAShEvTrzniciPredajcovia).



Súčasťou marketu bude aj pestorfarebná kvetinová výzdoba, tematický fotokútik aj detský kútik od Curaproxu, v ktorom rodičia a ich deti nájdu Tuli vaky, stolíky, maľovanky, pexesá a iné zábavné aktivity. Okrem toho budú pripravené zaujímavé workshopy s kvetinovou tematikou ako vyšívanie na ľanové vrecúška. Návštevníci sa dozvedia viac o príprave šalátov, pomázanok a smoothies z jedlých bylín a vedľa v LAB-e bude zase trojdňový workshop výroby náušníc.
 
Každý deň marketu SAShE v Tržnici zakončí after párty v KC Dunaj, konkrétne: Afterdark, Flying shoes a Hudba sveta.
 
SASHE V TRŽNICI - Stará tržnica, Námestie SNP 25, Bratislava - 13. - 15. 9. 2017
  • Str: 14.00 – 21.00 hod.
  • Štv: 14.00 – 21.00 hod.
  • Pia: 10.00 – 19.00 hod.
Vstup: 2€ (na mieste / platí na tri dni)
 
FACEBOOK EVENT
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.