Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

Úspešné turné Adama Ďuricu Spolu Tour má pokračovanie.

Trojnásobný víťaz ankety OTO v kategórii spevák roka, autor mnohých hitov a držiteľ zlatých platní za album Mandolína a Spolu, absolvoval na jar úspešné koncertné turné s názvom Spolu Tour. Na žiadosť svojich fanúšikov sa rozhodol v turné pokračovať. Tentokrát Adam so svojim novým programom zavíta do 6 miest, v ktorých predtým ešte nikdy nekoncertoval.


 
Jarnú časť Spolu Tour videlo tisíce spokojných ľudí v dvanástich mestách vrátane Prahy a Brna. A preto sa Adam rozhodol turné zopakovať. Avšak, v mestách, v ktorých bude mať premiéru nielen program Spolu Tour, ale aj samotný interpret.
 
„Mestá sú vybraté podľa toho, kde som ešte nikdy nehral vlastný koncert. Vymyká sa iba Prievidza, v ktorej som pred dvomi rokmi odštartoval svoje turné Mandolína Tour a veľa správ mi prichádza práve z Prievidze, aby sme sa tam opäť vrátili. Spolu Tour má silný program so silnými momentami. Tieto momenty budú opornými bodmi aj na jeseň, ale máme pred sebou leto a práve v lete píšem veľa nových pesničiek a hrám sa s aranžmánmi tých starších, takže určite nás to ovplyvní a inšpiruje a pridané koncerty budú v niečom iné ako tie pôvodné. Nikdy som nemal na turné lepší program ako teraz. Ľudia, ktorí Spolu Tour videli a zažili, boli veľmi spokojní a my sme mali silné reakcie. Aj preto chcem v turné pokračovať,“ prezradil Adam Ďurica.

Kvôli turné Spolu Tour sa Adamova koncertná zostava rozšírila aj o nového člena. Stal sa ním druhý klavirista Marek Mečiar, ktorý do kapely okamžite zapadol.
 
„Na Spolu Tour sme na pódiu šiesti. Marek doplnil našu partiu nielen na stagei ale aj v šatni a na cestách. Marek je jeden z nás a vďaka nemu máme na turné kompletný plnohodnotný zvuk a ešte aj nekonečnú zásobu vtipov a príhod na tisícky kilometrov, ktoré nás opäť čakajú,“ teší sa Adam.
 
Počas jarnej časti Spolu Tour zažil Adam viacero silných momentov, ktoré mú navždy zostanú v pamäti. Napríklad, cestou z jedného koncertu zrazil jeleňa, rozbil auto alebo niektoré koncerty musel odspievať s chorobou.
 
„Najsilnejší zážitok celého turné bol pre mňa koncert v Michalovciach, na ktorý som, žiaľ, ochorel a stratil som hlas. Na mňa tam však čakali tí najlepší fanúšikovia na svete a ten koncert odspievali spolu so mnou, na čo nikdy nezabudnem. Uvidíme aké momenty prinesie pokračovanie Spolu Tour,“ zamyslel sa Adam Ďurica.
 
Adam na jesennej časti Spolu Tour vystúpi v zostave: Adam Ďurica (spev, gitara), Milan Medek (gitara), Michal Šimko (basgitara), Miro Hank (bicie), Martin Bukový (klávesy) a nový člen Marek Mečiar (klávesy). Vstupenky na jednotlivé koncerty sú v predaji v sieti predpredaj.sk.

facebook Adama Ďuricu: https://www.facebook.com/adam.durica.1
 
Vstupenky zakúpite v Predpredaj.sk.
ADAM ĎURICA - SPOLU TOUR Slovensko 2017/2018

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.