Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
TLAČOVÉ SPRÁVY

„Keď sa vystúpenie pred divákmi vydarí, je to lepší pocit ako z nakrúcania pred kamerami,“ hovorí Marián Leško z talkshow Sedem bez záruky

Jednotka pohotového humoru, glosátori najvyššieho kalibru! Milan Lasica, Elena Vacvalová, Marián Leško a Oľga Feldeková prídu v utorok 2. mája do Kina Strojár v Martine a v stredu 3. mája do Auly Slovenskej zdravotníckej univerzity v Banskej Bystrici so svojou populárnou talkshow nabitou svojráznymi postrehmi a vtipnými komentármi na udalosti z domácej i zahraničnej politiky, spoločnosti a všetkého, čo život prináša. Hudobným hosťom bude Ivana Bagová.


 
Po tom, čo sa vaša relácia zmizla z televíznych obrazoviek, ste sa rozhodli tento projekt priniesť k ľuďom prostredníctvom formátu divadelnej talkshow. Prečo? Chýbalo to vám alebo sa toho dožadovali diváci?
Marián Leško: Dožadovali sme sa toho predovšetkým my, účinkujúci. Ak si dobre pamätám, robili sme reláciu osem sezón v jednej televízii, potom tri sezóny v druhej, takže sme si zvykli na seba i na spôsob, akým sme to robili. Predstava spoločných výjazdov nás lákala a užili sme si pri nich veľa zábavy. Možno niekedy viac ako diváci.
 
V predstavení je vás menej, ako boli diváci zvyknutí pri pozeraní televízie. Menil sa formát pre divadelné dosky?
M. L.: Formát sa menil, lebo jeden účinkujúci ubudol, ale zato pribudol hudobný hosť a myslím si, že niečo také v televíznom prevedení sedmičky chýba. Po štvrťhodinke či dvadsiatich minútach aj divákom dobre padne, keď sa môžu na chvíľu preladiť na niečo iné.
 
K akým témam sa vy najradšej vyjadrujete politické, spoločenské alebo nejaké bizarnosti či postrehy zo života?
M. L.: Určite k politickým, lebo o nich som aspoň ako-tak informovaný, ale uznávam, že by to bolo dosť otravné, keby sme zostali len pri nich. Napokon, témy sú iba zámienka, každý môže hovoriť o čom chce, bez ohľadu na to, čo je téma. Oľga to tak robí od začiatku a my ostatní za ňou príliš nezaostávame.
 
Ktorý formát vyhovuje vám viac v štúdiu alebo cestovať priamo za divákmi?
M. L.: V televízii je to oveľa pohodlnejšie, všetko sa deje v Bratislave, za dopoludnie máme fajront. Za divákmi na vystúpenia treba cestovať – ešte šťastie, že cestujeme spolu a nielen fyzicky. Bavíme sa o všeličom a na predstavení v tom len pokračujeme. Keď sa vystúpenie pred divákmi vydarí, je to lepší pocit ako z nakrúcania pred kamerami.
 
Čím to podľa vás je, že slovenskí diváci tak obľubujú vašu talkshow a sú jej verní roky?
M. L.: To viem veľmi presne, majú radi mojich kolegov. A ja sa im ani nečudujem.  

 
Sedem bez záruky
Niekoľko rokov sa stretávali pred televíznymi kamerami, aby divákov bavili svojou bohatou paletou humoru v relácii 7 s.r.o. Neskôr sa k obľúbenej talkshow vrátili, a to rovno na pódium pred publikum. Odvtedy cestujú po slovenských mestách a zanechávajú za sebou vysmiatych divákov. Najnovšie sa s projektom opäť vracajú na televízne obrazovky.
 
Sedem bez záruky @Martin2. 5. (utorok)
Štart: 19:00 hod.
PREDPREDAJ VSTUPENIEKFACEBOOK EVENT
 
Sedem bez záruky @Banská Bystrica - 3. 5. (streda)
Štart: 19:00 hod.
PREDPREDAJ VSTUPENIEK FACEBOOK EVENT
 
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.