'); }
Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
Tlačové správy

„Keď sa vystúpenie pred divákmi vydarí, je to lepší pocit ako z nakrúcania pred kamerami,“ hovorí Marián Leško z talkshow Sedem bez záruky

Jednotka pohotového humoru, glosátori najvyššieho kalibru! Milan Lasica, Elena Vacvalová, Marián Leško a Oľga Feldeková prídu v utorok 2. mája do Kina Strojár v Martine a v stredu 3. mája do Auly Slovenskej zdravotníckej univerzity v Banskej Bystrici so svojou populárnou talkshow nabitou svojráznymi postrehmi a vtipnými komentármi na udalosti z domácej i zahraničnej politiky, spoločnosti a všetkého, čo život prináša. Hudobným hosťom bude Ivana Bagová.


 
Po tom, čo sa vaša relácia zmizla z televíznych obrazoviek, ste sa rozhodli tento projekt priniesť k ľuďom prostredníctvom formátu divadelnej talkshow. Prečo? Chýbalo to vám alebo sa toho dožadovali diváci?
Marián Leško: Dožadovali sme sa toho predovšetkým my, účinkujúci. Ak si dobre pamätám, robili sme reláciu osem sezón v jednej televízii, potom tri sezóny v druhej, takže sme si zvykli na seba i na spôsob, akým sme to robili. Predstava spoločných výjazdov nás lákala a užili sme si pri nich veľa zábavy. Možno niekedy viac ako diváci.
 
V predstavení je vás menej, ako boli diváci zvyknutí pri pozeraní televízie. Menil sa formát pre divadelné dosky?
M. L.: Formát sa menil, lebo jeden účinkujúci ubudol, ale zato pribudol hudobný hosť a myslím si, že niečo také v televíznom prevedení sedmičky chýba. Po štvrťhodinke či dvadsiatich minútach aj divákom dobre padne, keď sa môžu na chvíľu preladiť na niečo iné.
 
K akým témam sa vy najradšej vyjadrujete politické, spoločenské alebo nejaké bizarnosti či postrehy zo života?
M. L.: Určite k politickým, lebo o nich som aspoň ako-tak informovaný, ale uznávam, že by to bolo dosť otravné, keby sme zostali len pri nich. Napokon, témy sú iba zámienka, každý môže hovoriť o čom chce, bez ohľadu na to, čo je téma. Oľga to tak robí od začiatku a my ostatní za ňou príliš nezaostávame.
 
Ktorý formát vyhovuje vám viac v štúdiu alebo cestovať priamo za divákmi?
M. L.: V televízii je to oveľa pohodlnejšie, všetko sa deje v Bratislave, za dopoludnie máme fajront. Za divákmi na vystúpenia treba cestovať – ešte šťastie, že cestujeme spolu a nielen fyzicky. Bavíme sa o všeličom a na predstavení v tom len pokračujeme. Keď sa vystúpenie pred divákmi vydarí, je to lepší pocit ako z nakrúcania pred kamerami.
 
Čím to podľa vás je, že slovenskí diváci tak obľubujú vašu talkshow a sú jej verní roky?
M. L.: To viem veľmi presne, majú radi mojich kolegov. A ja sa im ani nečudujem.  

 
Sedem bez záruky
Niekoľko rokov sa stretávali pred televíznymi kamerami, aby divákov bavili svojou bohatou paletou humoru v relácii 7 s.r.o. Neskôr sa k obľúbenej talkshow vrátili, a to rovno na pódium pred publikum. Odvtedy cestujú po slovenských mestách a zanechávajú za sebou vysmiatych divákov. Najnovšie sa s projektom opäť vracajú na televízne obrazovky.
 
Sedem bez záruky @Martin2. 5. (utorok)
Štart: 19:00 hod.
PREDPREDAJ VSTUPENIEKFACEBOOK EVENT
 
Sedem bez záruky @Banská Bystrica - 3. 5. (streda)
Štart: 19:00 hod.
PREDPREDAJ VSTUPENIEK FACEBOOK EVENT
 
Vyhľadaj podujatie
Súťaž
 

webdesign © bart.sk
Prístupové meno
Heslo
Zabudol som heslo
Chcem sa zaregistrovať
Email