Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
PRE DETI

KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL ONLINE!

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Chystá sa deň detí, aký tu ešte nebol! V nedeľu 31. mája prinesie Kaufland Detský festival všetkým rodinám na Slovensku krásny darček k „MDD“.
 

Celé podujatie bude ZADARMO ONLINE na www.detskyfest.sk
a bude tlmočené do slovenského posunkového jazyka

 

Organizátori Detského festivalu spoločne s generálnym partnerom, spoločnosťou Kaufland vymysleli na Deň detí veľké prekvapenie – online detský festival„Všetci by sme sa už chceli socializovať a spoločne zdieľať radosť a nadšenie v detských tvárach, tak ako tomu býva na našich festivaloch v Bory Mall, Eurovea, či v minulom roku prvýkrát aj v prešovskej Eperii. Situácia nám to zatiaľ nedovoľuje, a tak sme prišli spoločne s naším generálnym partnerom na to, ako deťom ich ĎEN „D“ tento rok urobiť nezabudnuteľným aj napriek zákazu verejných masových podujatí. Keďže nemôžu prísť deti a rodičia za nami, priletíme my do ich domovov, záhrad, detských izieb, či obývačiek“, zhodli sa organizátori podujatia Peter Pukalovič a Radoslav Augustín

11 HODINOVÝ ONLINE KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL

V nedeľu 31. mája prinesie Kaufland Detský festival všetkým rodinám na Slovensku krásny darček k „MDD“. Od 8:00 do 19:00 budete môcť na stránke www.detskyfest.sk sledovať, ako sa budú koncerty obľúbených detských interpretov striedať so zaujímavými aktivitami a na záver si vychutnať hviezdnu čerešničku na torte v podobe koncertu pre mládež a dospelých. No ale poďme po poriadku. Pozrime sa, čo nám organizátori Kaufland Detského festivalu pripravili.

Tešiť sa môžete na:

 • SPIEVANKOVO
 • Zdravé varenie s medvedíkom Kuniboo
 • Smejka a Tanculienku
 • Cvičenie so Sport Kids Academy
 • FÍHA Tralala so skupinou BABY BAND
 • Hry a súťaže s Hot Wheels a Barbie
 • PACI PAC
 • Kreatívne dielne s detskými časopismi Včielka, Adamko a Zornička a Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná
 • Teáter Komika
 • Školu tanca - naučíme sa Kuniboo Turbodance s Tani Tani s Nely z Tanečnej školy pre deti La Portella
 • Tárajka a Popletajku
 • Kúzelníka Petra Šestáka
 • Fifa a Vierku

Na záver festivalu čaká všetkých účastníkov hviezdny koncert pre mládež a rodičov, ktorý vám prinesie obľúbený raper a taktiež otec Kali. Toto všetko ONLINE A ZADARMO ako darček k MDD už 31. mája 2020 online na  www.detskyfest.sk a u nás na Facebooku Kaufland Detský festival. Podujatím a mnohými súťažami v prestávkach vás budú sprevádzať moderátori Veronika Hatala a Richard Vrablec. Celé podujatie bude tlmočené do reči nepočujúcich a užiť si ho teda budú môcť aj detičky aj s problémami sluchu.

FACEBOOK EVENT

www.detskyfest.sk│FB: Kaufland Detský festival

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.