Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
FESTIVAL

POPRADSKÉ KULTÚRNE LETO 2019

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Popradské kultúrne leto 2019 prinesie Popradčanom a návštevníkom mesta podujatia rôzneho druhu. Letnú turistickú sezónu otvorí koncert skupiny SARAGOSSA BAND. Pondelky budú patriť jazzu, kde sa Vám predstavia Peter Lipa, Eugen Botoš či Dan Bárta. Úžasné tóny revivalových skupín zaznejú každý utorok. Vychunať si môžete revival kapely ako KISS forever bandQueenmania či SMOKIE revival band. Zóna pre najmenších a multižánrové podujatia sú pripravené každú ,,cool,, stredu. Štvrky budú plné stand-up comedy a divadla. Stand-up comedy v spojené divadla odštartuje Pavel Šeriš v hre Čecháčci a Čoboláčci. Po celom týždni máte jedinečnú možnosť na chvíľku zastaviť a vychunať si koncertné piatky. Rozprávkové soboty sú venované najmenším a promenádne nedele budú patriť ľudovej hudbe a folklórnym súborom.

Okrem festivalu Popradské kultúrne leto sa v Poprade uskutočnia ešte ďalšie dva festivaly VIVA ITALIA a MADE IN SLOVAKIA.

Pre viac podujatí kliknite na: Podujatia

www.visitpoprad.sk│FB: VisitPoprad.sk

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.