Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
PREZENTÁCIA

NESKÁKAŤ POD VLAK! - PRIHLASOVANIE

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Tvorcovia projektu Magorov Jeruzalem vyzývajú všetkých začínajúcich, ale aj zabehnutých umelcov zo všetkých smerov, aby prezentovali svoju tvorbu širokej verejnosti.

Sme skupina mladých ľudí, ktorí chcú s tvorbou performatívneho predstavenia vytvoriť nové, multifunkčné kultúrne centrum v Nitre. Preto oslovujeme vás, umelcov všetkých kategórií, či ide o výtvarníkov, hudobné, výtvarné či svetelné inštalácie, performerov, spisovateľov, hudobníkov, a všetkých , ktorí svoju tvorbu doteraz nemali kde prezentovať. Chceme zorganizovať nezištnú akciu - Neskákať pod vlak!, kde sa ukáže potenciál nového priestoru, ktorý môže v budúcnosti vzniknúť našou spoločnou silou v Nitre. Budeme sa snažiť zabezpečiť čo najviac prostriedkov pre vašu prezentáciu, stačí poslať na mail magorov.jeruzalem@gmail.com pár informácií o vás, kto ste, s čím by ste sa chceli prezentovať a spoločne vytvoríme multimediálnu performance/výstavu/koncert/ čítačku, otvorenú verejnosti.

Deadline prihlasovania je do 16.2.2020
a dátum akcie je stanovený na 22.2., čas sa upresní podľa počtu a rozmanitosti umelcov. Okrem toho vás týmto chceme pozvať na tento manifest spolupatričnosti, inšpirácie a tvorby.

Môžete nás sledovať aj na našej Facebookovej stránke - Magorov Jeruzalem, kde vás budeme priebežne informovať o vývine tejto udalosti a našich ďalších aktivitách, alebo nás aj podporiť na startlab.sk/ Magorov Jeruzalem.

>> 22.2.2012 - NESKÁKAŤ POD VLAK!  - Prezentácia umelcov <<


FACEBOOK EVENT

KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.