Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KONCERT

MIREILLE MATHIEU

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
+ Zdieľať akciu Kúpiť lístok

O UDALOSTI

Legendárna Mireille Mathieu sa po roku vracia do Bratislavy

Legenda svetového šansónu, francúzska speváčka Mireille Mathieu príde 27. októbra 2017 opäť koncertovať do Bratislavy. Spoločne so svojím orchestrom vystúpi v bratislavskej Incheba Expo Aréne, kde koncertovala aj minulý rok pred vypredaným hľadiskom. Rodáčka z Avignonu zaspieva svoje najznámejšie piesne, ktoré milujú fanúšikovia na celom svete. Jej minuloročný bratislavský koncert bol vypredaný v rekordnom čase. Vstupenky na tohtoročný koncert sú v predaji v sieti Ticketportal.

Charizmatická francúzska šansoniérka Mireille Mathieu začala svoju hudobnú kariéru v sedemdesiatych rokoch minulého storočia, za tento čas stihla nahrať viac ako 1200 skladieb, vydať viac ako 40 albumov a vystupovať po celom svete.

Mireille Mathieu je priamou nástupkyňou ikonickej Edith Piaf. Fanúšikovia si ju zamilovali vďaka slávnym skladbám Mon credo, Qu`elle est belle, Mon bel amour d`été, ale aj vďaka jej typickému účesu, krátkou ofinkou, ktorá sa stala vo svojej dobe módnym hitom. Počas svojej kariéry stihla Mathieu koncertovať na všetkých kontinentoch sveta a je taktiež známa tým, že dokáže spievať v niekoľkých svetových jazykoch. Spolupracovala napríklad s hviezdami ako Charles Aznavour, Julio Iglesias, Frank Sinatra, Tom Jones, či Paul Anka. Všeobecne je považovaná za najvýznamnejšiu súčasnú šansónovú speváčku.

Mathieu vystúpila v bývalom Československu v roku 1967 a v roku 1985 v rámci festivalu Bratislavská lýra. Potom nasledovala dlhá prestávka, aby sa vrátila až v roku 2016. V beznádejne vypredanej Incheba Expo Aréne ohúrila fanúšikov obdivuhodným dvojhodinovým koncertom a brilantným hlasom v spoločnosti sprievodného orchestra zaspievala svoje najslávnejšie piesne. Za precízny hlasový prejav, charizmatické vystupovanie a vrelú komunikáciu s publikom si vyslúžila niekoľkonásobný potlesk v stoji. Záujem o jej vystúpenie bol skutočne veľký, vstupenky boli vypredané v priebehu rekordne krátkeho času.

Organizátorom podujatia je JVS GROUP 

Cena:
od 42,-€
Vip vstupenka obsahuje:
- najlepšie miesta na sedenie
- vip šatňa zdarma
- welcome drink a občerstvenie vo VIP zóne pred koncertom a počas prestávky/vip zóna bude sprístupnená od 17.45 hod.

MIESTO A DÁTUM KONANIA
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.