'); }
Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
Predstavenie

MICHAEL WINSLOW

Táto udalosť sa už konala v minulosti !

Kúpiť lístok
Zdieľaj

Michael Winslow známy z Policajnej Akadémie čoskoro OZVUČÍ Bratislavu!

Americký herec a komik Michael Winslow, legendárny seržant Larvelle „Motor Mouth“ Jones z populárnej série filmov Policajná Akadémia, zavíta 1. apríla so svojou šou po prvýkrát do Bratislavy a s ním prídu ZVUKY!


Mr. Winslow
má jedinečný talent vtiahnuť publikum v sále do deja svojich zábavných scénok a cez ZVUKY predvádzané priamo pred očami divákov doslova privedie krátky príbeh k životu. Jeho profesionálnu ZVUKOVÚ výpravu naše hlavné mesto zažije po prvýkrát a vy poviete  „wow“!

Počas večera uvidíte a zažijete pestrú zmes Michaelovho neopakovateľného majstrovstva. Úžasné imitácie, obrovskú paletu ZVUKOV prevedenú „iba“ jeho hlasom, strhujúce prevedenie známych skladieb, kompletne „ozvučené“ rozprávanie zábavných príbehov a napríklad aj špeciálnu verziu finálnej bojovej scény zo Star Wars.

„Vypravte sa so mnou na dobrodružstvá cez hudbu, komédiu a hlavne ZVUKY!“ pozýva  Michael Winslow všetkých fanúšikov bláznivého  humoru aj beatboxu. A dodáva, že rád svoje predstavenie označuje podtitulkom Through The Power of SOUNDZ.

Michael Winslow zavíta na Slovensko v rámci svojho jesenného turné, ktoré po 2 rokoch opäť obsahuje aj niekoľko zastávok v Európe.

Hudobný hosť večera bude najznámejšia slovenská „funky mama“, američanka dlhodobo žijúca a tvoriaca v Bratislave, Katarina Korcek so skupinou. V úvodnom hudobnom  sete ponúkne prierez svojej tvorby od MadeIIMate cez Lady Kazoo až po súčasnú autorskú tvorbu.

Predstavenie je v angličtine bez tlmočníka, šou pána Winslowa je zrozumiteľná.
 

Michael Winslow (nar. 6.9.1958, Spokane, Washington)
Vďaka majstrovstvu vo "vokálnej gymnastike" je Michael Winslov označovaný ako "human sound machine" či muž desaťtisícich hlasov a zvukov. Celosvetovo ho preslávila rola seržanta Larvella "Motor Mouth" Jonesa, jediná postava, ktorá sa vyskytla vo všetkých častiach všetkých prevedení Policajnej akadémie (7 filmov, animovaný seriál a televízny seriál). 

O nezabudnuteľné scény sa postaral vo filmoch Vesmírne gule a Gremlins. Zohral hlavnú úlohu oboch romantických komédií Nežní zmätkári, jeho hlas sprevádza niekoľko animovaných postáv a sám seba dabuje v animovaných seriáloch Family Guy a The Simpsons.

Rok 2015 priniesol hororové sci-fi Lavalantula, kde si Michael Winslow zahral s dvomi bývalými kolegami z Policajnej akadémie. Film má v tomto roku pokračovanie nazvané 2Lava2Lantula.


 MICHAEL WINSLOW 

Hosť: Katarina Korcek so skupinou

ZMENA DÁTUMU: 1.4.2017

Bratislava, Istropolis

http://www.therealmichaelwinslow.com/
 

Predpredaj vstupeniek: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=22637

FB event:  https://www.facebook.com/events/1577565222552149/

Zdieľaj
Miesto a dátum konania
Program na dnes
Najväčšia hudobno-zábavná show pre deti a celú rodinu v SR pre rok 2017. 90-minútová show najpopulárnejších modrých postavičiek na svete, ktorá už niekoľko desaťročí baví deti na celom svete. Úplne nová show plná ...
Svetový muzikál opäť na Slovensku ! Muzikál FRANTIŠEK Z ASSISI / koprodukčný československý projekt Divadla Český Tešín a UA Mystik / Tvorcovia : Námet, Libreto : Martin Kákoš, Hudba: Gabo Dušík Texty piesní: Martin ...
Vyhľadaj podujatie
Súťaž
 

webdesign © bart.sk
Prístupové meno
Heslo
Zabudol som heslo
Chcem sa zaregistrovať
Email