Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
PÁRTY

MEJDAN ROKU 2018 - MICHAL DAVID

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
Kúpiť lístok

Obsah tohto podujatia bol pridaný priamo organizátorom, alebo spoluorganizátorom podujatia.

Nahlásiť podujatie

Michal David si na Mejdan roku 2018 pozval Sagvana Tofiho
 
Asi žiadna česko-slovenská party sa nezaobíde bez hitov, ktoré zložil alebo naspieval Michal David. Už desaťročia tento český umelec baví svojimi hitmi ako Nonstop, Decibely lásky, zároveň hladí romantické duše skladbami Nejvetší z nálezů a strát, Každý mi tě lásko závidí a podobne. Jeho party Mejdan roku sa opäť vracia na Slovensko a pred Vianocami si ju užijú v mestách Košice (11.12.), Žilina (12.12.) a Bratislava (13.12.).


 
„Michal David je jedným z najúspešnejších hitmakerov českej populárnej hudby so stálym presahom aj na Slovensko, kde má svoje verné publikum. Podobne ako napríklad Karel Svoboda, Vašo Patejdl alebo Janek Ledecký sa dokázal presadiť nielen ako autor úspešných pesničkových hitov, ale aj ako skladateľ obľúbených muzikálov ako Kleopatra, Traja mušketieri, Angelika a ďalšie,“ povedal o Michalovi Davidovi hudobný publicista a dramaturg Juraj Čurný.
 
Spevák sa slovenským fanúšikom pripomenul v tomto roku predovšetkým vystúpením v populárnej televíznej relácii ChartShow, kde zaspieval skladbu Každý mi tě lásko závidí (víťaz rebríčka Venované ženám 2) a interpretoval skladbu svojho obľúbeného speváka Eltona Johna Candle in the Wind, ktorá vyhrala rebríček Najpredávanejšie hity všetkých čias. V súčasnosti koncertuje najmä v rámci svojho Mejdan roku open air turné v Čechách.
 
Špeciálny hosť – Sagvan Tofi
 
Hosťom na Mejdane roku 2018 bude Sagvan Tofi. Ak by si niekto chcel zaspomínať, tak týchto dvoch umelcov spája napríklad film Vítr v kapse z roku 1982, v ktorom si Sagvan Tofi zahral s Lukášom Vaculíkom a Michal David naspieval ústrednú skladbu Nonstop. Mimochodom, keďže v tom čase Michal David spieval v kapele Kroky Františka Janečka, skladbu nahral tajne. Niet pochýb o tom, že aj tento hit, ktorému už tiahne na pomyselný štvrtý krížik, odznie počas koncertov.
 
Od tohto filmu sa obaja umelci viackrát stretli pri rôznych spoluprácach, nedávno to bol napríklad superúspešný muzikál Deti ráje, ku ktorému Sagvan Tofi napísal liberto. Keďže „kráľ českých diskoték“ má na svojom konte skutočne mnoho hitov, Tofi už pracuje aj na pokračovaní muzikálu. 
 
VIP afterparty
 
Po koncertoch v Košiciach a v Bratislave je pre najvernejších fanúšikov pripravená jedna lahôdka. Držitelia VIP vstupeniek majú možnosť zúčastniť sa špeciálnej afterparty, na ktorej budú mať možnosť osobne sa zabaviť s umelcami a takisto sa s nimi odfotiť. Mejdan roku sa tak pre mnohých neskončí s poslednou skladbou na pódiu, ale bude pokračovať ďalej.
 
„Na týchto koncertoch vystúpim so svojou novou kapelou Kvatro, ktorá sa predstaví na začiatku koncertu so sériou svetových hitov, viac-menej ako predkapela, ktorá navodí tú správnu atmosféru. Mimo všetkých tých najslávnejších hitov som tam zaradil aj klavírnu ‚unplugged‘ medley s doprovodom akustickej gitary v podaní Ivana Koreného, bývalého člena mojej kapely Michal David Band a klavíru v mojom podaní či nabúchanú zmes hitov z filmov Diskopríbeh I a II,“ povedal o sérii koncertov Michal David: „Určite si diváci prídu na svoje. Bude to show, ako vždy J.“
 
Vstupenky na Mejdan roku 2018 – Michal David sú k dispozícii v sieti Ticketportal.
 
Mejdan roku 2018 – Michal David:

  • 11.12.2018 o 19:00 (Ut) - STEEL ARÉNA, Košice - VSTUPENKY
  • 12.12.2018 o 19:00 (St) - Tipsport Aréna, Žilina - VSTUPENKY
  • 13.12.2018 o 19:00 (Št) - AEGON aréna, Bratislava - VSTUPENKY

www.michaldavid.cz / FB: Michal David

MIESTO A DÁTUM KONANIA
KATEGÓRIE FIRIEM

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.