Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KATEGÓRIE FIRIEM
UDALOSŤ

VIR-GEN HERŇA

Táto udalosť sa už konala v minulosti !
+ Zdieľať akciu

O UDALOSTI

Je potrebné vytvoriť rezerváciu cez: https://vir-gen.reservio.com/ ALEBO zavolať/poslať sms na 0917 565 970.

Otváracie hodiny:
Každý deň od 17:00 - 22:00

Možnosť usporiadať teambuilding, oslavu narodenín a podobne.

Chceš sa ponoriť do sveta virtuálnej reality a zároveň sa uvolniť a zabaviť? U nás vo Vir-Gen herni si na správnom mieste. Ako prvý prinášame herňu s virtuálnou realitou na územie Žilinského kraja !!!

Ponor sa do virtuálneho sveta, ktorý ťa naplno vtiahne do svojho deja. V momente sa staneš akčným hrdinom, cestovateľom, dizajnérom, samurajom a mnohým ďalším. Len ty a virtuálna realita.
Nemáš čas ísť do zábavného parku? Nemáš prostriedky na to vychutnať si krásy Grand Canyonu alebo letieť nad nočným Manhattanom? V pohodlí našej herne je toto všetko a množstvo iných zážitkov možných práve vďaka virtuálnym okuliarom HTC Vive. Tak načo čakať. Dobrodružstvo čaká práve na teba.

Popri dobrodružstve a akcii, ktoré zažiješ na HTC Vive ti ponúkame príjemné posedenie a možnosť si vyskúšať virtuálnu realitu, ktorú si môžeš zobrať aj so sebou domov. Takže kým tvoj kamarát strieľa zombíkov alebo sa prechádza s dinosaurami, ty si môžeš vyskúšať virtuálnu realitu z pohodlia gauča a skrátiť si tak čakanie kým budeš na rade.

www.vir-gen.sk

FB: Vir-Gen


ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.